Bystřice nad Pernštejnem

Aktuálně

Milí plaváčci,

úterní podzimní kurz plavání na bazénu v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem začíná 10.9.2019. Kurz bude mít 12 lekcí za cenu 3 360 Kč a končí 26.11.2019.

Termín informační schůzky pro nové klienty bude upřesněn nejpozději dva týdny před začátkem kurzu, prosím sledujte webové stránky nebo "lajkujte" fcb stránky Plaváček Bystřice nad Pernštejnem, kde zveřejňujeme všechny aktuality.

Veškeré informace a pokyny ke kurzu vám přijdou emailem po přihlášení na kurz, prosím pečlivě je prostudujte a případně volejte na 774 419 705.

Plavání v hotelu Skalský dvůr je pro děti od 6ti měsíců.

Těšíme se na vás!

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu  z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén

Plavání probíhá v útulném bazénu na hotelu Skalský dvůr.
Kurzy pro děti od jednoho roku probíhají v bazénu o teplotě 28-29°C, hloubka bazénu 1,3 metru.

Plavačky

Vedoucí: Klára Stará

Klára Stará

Klára Stará

o plavačce

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Klára Stará

774 419 705

nmnm@plavacek-deti.cz

fb-long