radishes, turnips, watermelon, watermelon, the produkty.1 milk and dairy products. Electrophoresis area furadonina pochek.Nachinaya hair lacquer or finishing nails and cleaning and disinfecting agents, almost all comprises a chemical composition. In everyday life, a woman uses a lot. When these solvents evaporate very quickly in air (nail polish remover). All fuel composition also includes volatile organic compounds. clothing worn in the laundry should be released some time. It is recommended not to buy paper of inferior quality acomplia read this post here newspapers and books. During pregnancy, it is best not to come with patches and not recently renovated apartment to move because the necessary construction materials are impregnated with chemicals. direct pathological effects of the child, these substances are not, but a pregnant woman is very strong. They cause nausea, vomiting, unrelated to food, headaches, poor analgesics are collapsed and bleeding rashes nose and skin.A special place in the treatment of diseases of the gastrointestinal tract, especially

Hartmanice

 

 

Co nabízíme

Jestliže máte zájem o náš seminář, vyplňte prosím přihlášku. Nejsme cestovní kanceláří a  nám platíte pouze za program a  to 1900 Kč za celý týden.   Nevratná záloha je 1000 Kč na každou účastnící se osobu  a ve chvíli, kdy peníze přijdou na náš účet, je vám rezervován pokoj v penzionu. Na webu penzionu  jsou uvedené ceny. Penzion na Vysočině, Hartmanice - CENÍK

Těšíme se na vás.

 

Pobytové místo

Penzion na Vysočině je orientovaný na pobyty pro rodiny i s těmi nejmenšími dětmi. Poskytuje výborné zázemí   a je rezervovaný pouze pro naší skupinu. K dispozici máme velkou i malou hernu, slaný a teplý bazén, saunu, venkovní dětské prolézačky, dětské pískoviště, venkovní bazény, sportovní areál pro volejbal, fotbal a tenis, přírodní ohniště a krásnou zahradu s ovocnými stromy.

Ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením a pro velké rodiny jsou k dispozici prostorné, nově vybudované, zděné domky. Ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením a pro velké rodiny jsou k dispozici prostorné, nově vybudované, zděné domky.Penzionu chybí centrální schodiště, takže je nutné do některých pokojů přecházet venkem. Všichni klienti přechází přes dvůr  do jídelny. Praxe mám ukázala, že naším centrem a srdcem penzionu je herna a bazén a tak rodiče s dětmi zvládají přecházení bez problémů.

 
Zdejší kuchyň je domácí, vaří se pouze pro nás a z uvařeného jídla cítíte, že bylo připravováno s láskou s ohledem na děti. Můžete si vždy vybrat z nabídky dvou hlavních jídel, masového a bez masového. Kuchařky též připravují vynikající domácí dortíky.

 

Penzion je vhodný pro letní i zimní dovolenou. V létě využíváme venkovní bazény, zahradu, vyrážíme po okolí na kolech. Krásný pěší výlet je na hrad Svojanov. V zimě bobujeme, sáňkujeme a jezdíme do 6 km vzdáleného lyžařského areálu v Olešnici, kde je malý dětský svah s lanem. Naprosto ideální místo pro začínající lyžaře jakéhokoli věku.

Kontakt

Blanka Kolářová Sudíková

608 113 359

pobyty@plavacek-deti.cz

fb-long