Hvar Chorvatsko

Jedeš s námi? Čeká nás slunný ostrov Hvar a na něm příjemný malý kemp Mlaska. 

Budeme plavat v moři, učit se potápět na nádech a být pod vodou, hrát si, zpívat, tančit, tvořit objevovat a to vše se svými dětmi ve společenství dobrých lidí. 

Co nabízíme

CESTA: Společně autobusem 3000 Kč
a nebo po vlastní ose

CENA : Program Plaváček - 1500 Kč na osobu či dítě
Program freediving - 4800 kč za osobu 

UBYTOVÁNÍ: ve stanu či bungalovu, zajistíme rezervaci

JÍDLO: z vlastních zdrojů, domluvě mezi sebou nebo v 
místní restauraci 

Tato dovolená je pro rodiče a děti jakéhokoliv věku, barvy pleti, či vyznání. Spojuje nás touha užít si parádně společný čas. 

CO NÁS ČEKÁ?

S Plaváčkem plavání v moři, masáže, zpívánky, tvoření, výlety, tance a příjemné lenošení na břehu moře.

Tvoření si pro vás připraví Radka Rubešová a chvilky s jejím programem jsou obohacující i pro dospěláky. V poobědní siestě se sejdeme pod piniemi a společně si užijeme prožitkové tvoření.

Pro dospěláky bude možnost výuky plavání v moři. Pro děti bude v této době zajištěné hlídání a tak si můžete zažít pocit plavání na otevřeném moři "totálním" kraulem, který se pro vás pak stane návykovou meditací.

S Karlem Fialou potápění na nádech, objevování podmořského světa beze strachu. Tento zážitek můžeme umožnit i našim dětem, které budou vždy v péči rodiče a Karla. 
více informací: http://freedivingkurz.cz/

Pobytové místo:

Autokempink Mlaska, Hvar  

Kemp je malý a celý v borovicovém háji přímo u pláže zálivu. K postavení stanu je možno využít míst přímo u moře, pod stromy a  je zde i část FKK . Ubytování v  bungalovu je sparťanské, jen postele, kuchyňka a koupelna, ale prostředí je magické, klidné a celé kryté stromy a chránící nás i naše děti před přímým sluncem. 

Vstup do moře je pozvolný, na dně je písek a je mělko, takže si malé děti mohou bez problémů hrát a nám rodičům se s dětmi dobře manipuluje ve vodě. Okolo jsou betonová plata a dále pak skaliska. 

Historie

 

Kontakt

Blanka Kolářová Sudíková

608 113 359

pobyty@plavacek-deti.cz

fb-long