On the back. Make a circular motion, rub the garlic oil kozhu.Vnutrennee application includes the use of tea, juice or honey. In the first case, the cold beer tea (available from herbs), add 5 ml of oil and drink immediately. If you want to drink fruit juices oil, should last a little podogret.1. The swabs in the treatment of erosion oiled neck of the rich sea buckthorn berry. Buffers are daily given in the evening before bedtime and remove in the morning. http albertaclinics com pharmacy store online diovan diovan html Complete healing of ulcers enough for 8-10 procedures. If necessary, repeat the course 1-2 mesyatsa.ot 14-18 years - 2/3 of the adult dose. The method and use. Camomile, peppermint, rosemary put in a vessel, mix the salicylic acid and pouring wine. The mixture infuse for two weeks, then strain and add rosemary oil. In nature, there are a number of plants that have powerful properties of biogenic stimulators. This Alokaziya aloe, kalanchoe, clover, stonecrop peak camel (hare cauliflower) and gold whiskers.

Srí Lanka, Payagala

V roce 2018 se Plaváček nevydá do Srí Lanských vod,  může ale s námi prožít krásnou dovolenou  v  Itálii -Kalábrii v září 2018

PLAVÁČEK NA SRÍ LANCE - UKAŽ SVÉMU DÍTĚTI SVĚT

Plaváček se vydává k oceánu a zve rodiny toužící po dobrodružství na cestu.
Pojedeme za širokým mořem, krásnými plážemi, exotikou a poznáváním odlišných kultur, které jsou nám vlastně nesmírně blízké.
Budeme pobývat na místě, které si zamilovala parta Čechů a vystavěla zde krásný hotel přímo u moře. Nejsou zde tak velké vlny a tak si můžeme oceán užít i s našimi dětmi. Budeme dovádět a plavat v teplé vodě oceánu, který má neuvěřitelných 34 stupňů. Čeká nás cestování po ostrově, ježdění na slonech, plavání s karetami a spousta dalšího dobrodružství.  

Jak se přihlásit 

Jestliže máte zájem o náš pobyt, vyplňte prosím přihlášku. Nejsme cestovní kanceláří a  mám platíte  za program a to 3200 Kč za každého účastníka pobytu. Zaplacením nevratné zálohy 1000 Kč za každého člena vaší výpravy je vám vaše místo na pobytu rezervováno.  Na webu hotelu je CENÍK  ubytování a stravování.

Letenky si kupuje každá rodina sama na vybraný společný let,  který je výhodný cenově i časově. Vytvoříme společnou rezervaci, abychom byli v letadle společně a rodiny s dětmi měli pohodlí. Letíme z Prahy do Colomba a let trvá cca 13 hodin s přestupem v Dubaji. 

 

 

O HOTELU CZECH BEACH RESORT

Jedná se o malý rodinný hotel o kapacitě pěti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů, situovaný v krásné tropické zahradě přímo na pobřeží Indického oceánu v místě zvaném Payagala South (cca 60 km na jih od Kolomba, tj. 100 km od letiště). Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací, toaletou a sprchou s teplou a studenou vodou, postele mají vlastní moskytiéru.

 

Historie

První pobyt s Plaváčkem na Srí Lance byl v roce 2016 a moc jsme si ho užili. Pro přiblížení atmosféry si můžete prohlédnout fotky ve fotogalerii , myslím, že se opravdu povedly. 
 
 

Kontakt

Blanka Kolářová Sudíková

608 113 359

pobyty@plavacek-deti.cz

fb-long