HISTORIE PLAVÁČKA: PRAHA

....naše cesta časem....

Naše historie je krátká, ale intenzivní J Dohromady nás svedla stejná motivace – chceme plavat se svými dětmi podle Plaváčku. Chceme odhalovat, jak být ve vodě úplně a zcela. My i naše děti. Chceme žít vodou. A chceme tento prožitek sdílet s ostatními rodiči a dětmi stejného založení. Chceme být jejich průvodci na cestě k vodě i k uvědomění si sebe sama. K radosti, k uvolnění, k sebepřijetí. Čím déle to děláme, tím více nás to baví.

Chceme do toho jít!

Naše společná cesta začala někdy kolem roku 2013, kdy se k Blance, hlavní postavě Plaváčku, sbíhaly impulsy „Chci do toho jít!“. Vzájemně jsme se neznaly, přitáhl nás společný cíl. Mezitím jsme sbíraly zkušenosti. A pak už nastalo jaro 2014. Doslova – sešly jsme se první jarní den. Poprvé všechny společně v Praze i s Blankou. A začaly plánovat. Přidala se k nám Alžbětka, která roky působila v předešlém pražském Plaváčku. A hup, od září 2014 plaveme. Našly jsme zázemí v bazénu hotelu Duo.

2013

Už víme jak na to

Chvíli trvalo, než jsme přišly na to, jak na to:) Začátek byl náročný. Zvykaly jsme si na prostředí, na sebe vzájemně, na to, co od nás klienti očekávají a co jim můžeme nabídnout. Krizové okamžiky nás posílily. Našly jsme si cestu k sobě navzájem i k tomu, jak se vypořádat s nároky a někdy i s menšími zkušenostmi. Za ten rok se z nás stal skutečný tým s ohromným potenciálem. Hodně autentický. A začalo se to projevovat v práci s klienty, kterých od té doby jen přibývá.

2014

Cestu jsme našly v Plaváčku

Na přelomu 2015 a 2016 se náš tým posílil. Některé z našich klientek se k nám přidaly jako školící se plavačky, některé kolegyně ze „sucha“ se přesunuly do vody. K tomu se k nám vydaly na zkušenou kolegyně z Karlových Varů, než zahájí své vlastní kurzy. Postupně rozšiřujeme nabídku co do lokalit i typů kurzů. Učíme se od sebe navzájem, školíme se v rámci Plaváčku, rosteme díky klientům. Společně hledáme cesty, jak na to. Víme, že těch cest je více a každý si může najít tu svou. My jsme ji našly v Plaváčku. Pokud vás to také láká, přidejte se k nám:)

2015