BRNO

AKTUÁLNĚ

Stále sledujeme vládní nařízení a těšíme se, až se budeme moci ponořit do vody. Podle vládních prognóz bychom v červnu už mohli skočit do vody a doplavat zimní kurz. O přesném termínu bychom vás včas informovali. Kurz dokončíme až dle doporučení vlády.

Jarní kurz bohužel vypadá, že nezahájíme. Ale místo jarního kurzu jsme naplánovali jeden intenzivní týdenní kurz v termínu od 13. 7- 17.7. Kurz se bude skládat z 5 lekcí, které budou probíhat každý den vždy v dopoledních hodinách.

Pokud budete mít zájem, tak si odpoledne budete moci skočit ještě do venkovního slaného bazénu za zvýhodněnou cenu 100 Kč osoba dospělá a 50 Kč dítě nebo zdarma do přehrad. 🙂 Platbu venkovního bazénu byste řešili již aktuálně na místě s panem provozním.

NA TENTO KURZ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT UŽ NYNÍ. ALE PROSÍM NIC NEPLAŤTE. PLATBU STAČÍ ZASLAT AŽ V ČERVNU. MÍSTO VÁM BUDEME DO TÉ DOBY REZERVOVAT JEN NA ZÁKLADĚ VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY.

Možností kurzů:

HOTEL RAKOVEC u brněnské přehrady 
• Bazén s vodou 30°C, sauna, masáže
• Každé úterý a čtvrtek od 9:00 do 12:00

JUNDROV - ZŠ Jasanová 2
• Bazén s teplotou 29°C, masáže
• Každý čtvrtek od 15:30 do 17:00

Jste u nás již registrováni? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 12 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více) 
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 9 až  12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost se nechat za malý poplatek vyfotit instruktorkami Plaváčku.

Hotel Rakovec

Rakovecká 1335/13, Brno 

hotelu Rakovec plaveme v příjemných prostorách s bazénem vyhřátým na 30 stupňů a se saunou. Hotel Rakovec se nachází  v blízkosti brněnské přehrady s možností parkování zdarma přímo před hotelem. Kurzy zde otevíráme pro děti od 1 - 8 let. 

Bazén ZŠ Jundrov 

JUNDROV - ZŠ Jasanová 2, Brno - Jundrov

Plaveme v zrekonstruovaném bazénu v Základní škole Jasanova 2, Brno – Jundrov (rekonstrukce 2009). Velikost bazénu je 7x12 m, hloubka od 1 m do 1,6 m a teplota vody je 29 °C. V Jundrovském bazénu si užíváme vodu s dětmi od věku 1 rok.

Plavačky

Vedoucí: Marcela Brožová

Marcela Brožová
Marcela Brožová

o plavačce

Viki Šťastná
Viki Šťastná

o plavačce

Lucie Hrtoňová
Lucie Hrtoňová

o plavačce

Dominika Pernická
Dominika Pernická

o plavačce

Karla Štiková
Karla Štiková

o plavačce

Eliška Brychtová Miléřová
Eliška Brychtová Miléřová

o plavačce

Kateřina Pazderová
Kateřina Pazderová

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Brně a okolí.

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Marcela Brožová

775 333 359

brno@plavacek-deti.cz

fb-long