BRNO

AKTUÁLNĚ

Pojďte si společně s námi prodloužit vodní radovánky až do podzimu.

Podzimní kurzy plavání proběhnou každé úterý a čtvrtek dopoledne ve wellness hotelu Rakovec v blízkosti brněnské přehrady a každé čtvrtky odpoledne na ZŠ Jundrov.

Na Rakovci plaveme nově již s dětmi od půl roku cca do 6 let věku. Lekce se skládá z 30 minut ve vodě, dále ze sauny a z baby masáží, které se maminky učí dle Jany Hašplové. Děti jsou rozděleny do skupinek dle věku a lekce je vedena s ohledem na psychomotorické dovednosti dané skupiny.  Bazén je přihříván na krásných 30 stupňů.

Kromě hotelu Rakovec plaveme i v ZŠ Jundrov s dětmi ve věku  od 1,5 roku do 8 let. Bazén zde přihříváme na příjemných 29 stupňů. Nově bude skupina nejstarších našich plaváčků v Jundrově mít možnost plavat BEZ RODIČŮ. Podmínkou je, že dítě je starší 4 let a nebude mít problém vydržet bez rodiče... Skupina bude smíšená s rodiči i bez rodičů. Je tedy na vás, zda si to s dětmi chcete užít nebo je pošlete samotné.... jen do přihlášky zadejte prosím v poznámce BEZ RODIČE.

Ve skupince starších dětí se soustředíme na rozvoj plaveckých dovedností a sebezáchrany i na výuku základů plaveckých stylů.

Podzimní kurz začínáme v úterý 15.9 a ve čtvrtek 17.9.2020.

Možností kurzů:

HOTEL RAKOVEC u brněnské přehrady 
• Bazén s vodou 30°C, sauna, masáže
• Každé úterý a čtvrtek od 9:00 do 12:00

JUNDROV - ZŠ Jasanová 2
• Bazén s teplotou 29°C, masáže
• Každý čtvrtek od 15:30 do 17:00

Jste u nás již registrováni? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 12 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více) 
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 9 až  12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost se nechat za malý poplatek vyfotit instruktorkami Plaváčku.

Hotel Rakovec

Rakovecká 1335/13, Brno 

hotelu Rakovec plaveme v příjemných prostorách s bazénem vyhřátým na 30 stupňů a se saunou. Hotel Rakovec se nachází  v blízkosti brněnské přehrady s možností parkování zdarma přímo před hotelem. Kurzy zde otevíráme pro děti od 1 - 8 let. 

Bazén ZŠ Jundrov 

JUNDROV - ZŠ Jasanová 2, Brno - Jundrov

Plaveme v zrekonstruovaném bazénu v Základní škole Jasanova 2, Brno – Jundrov (rekonstrukce 2009). Velikost bazénu je 7x12 m, hloubka od 1 m do 1,6 m a teplota vody je 29 °C. V Jundrovském bazénu si užíváme vodu s dětmi od věku 1 rok.

Plavačky

Vedoucí: Marcela Brožová

Marcela Brožová
Marcela Brožová

o plavačce

Viki Šťastná
Viki Šťastná

o plavačce

Lucie Hrtoňová
Lucie Hrtoňová

o plavačce

Dominika Pernická
Dominika Pernická

o plavačce

Karla Štiková
Karla Štiková

o plavačce

Eliška Brychtová Miléřová
Eliška Brychtová Miléřová

o plavačce

Kateřina Pazderová
Kateřina Pazderová

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Brně a okolí.

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Marcela Brožová

775 333 359

brno@plavacek-deti.cz

fb-long