ŽELEČ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

AKTUÁLNĚ 

Přišel k nám nádherný nový prostor, a tak rozšiřujeme nabídku v jižních Čechách a začínáme plavat v Želči u Tábora

Dne 26.2.  proběhne od 16:30  informační schůzka v areálu Wellness Želeč (parkovat můžete naproti restauraci Na Staré, Želeč 65, 391 74). Schůzka není povinná, ale je přínosná, pokud s Plaváčkem začínáte. Dostanete informace o tom, co je potřebné mít s sebou, i přiblížení, v čem je Plaváček jedinečný a jak společně proplujeme lekce i celý kurz.

Kurz bude začínat 12.3. a bude obsahovat 10 lekcí a 2 náhrady.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ
Přihlásit se můžete níže na této stránce. Zaregistrujete do našeho systému, viz Přihlašte se nad tabulkou s vypsanými kurzy. Budete tak mít přehledný přístup ke svým lekcím, omlouvám i náhradám. I k našim kurzům i pobytům. Náš systém je jednoduchý a přívětivý, určitě se s ním rychle skamarádíte.

 

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Kurzy plavání

Lekce plavání trvá 30 minut, poté následuje sauna, zchlazení a masáž dětí, kterou učíme dle metodiky Jany Hašplové. Po celou dobu lekce vás bude provázet instruktorka. 

Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku. V našich kurzech plavou děti společně s rodiči (účastnit se mohou oba rodiče). Rodič je dítěti oporou, vzorem a velkou motivací se pustit i do náročnějších prvků, jelikož je sám dítěti předvádí. Touhou dítěte je rodiče následovat, a to i v případě, že to rodiči nejde úplně snadno. Podpora instruktorky je tu pro dítě i pro rodiče a společné překonání výzvy je krásným a přibližujícím zážitkem.  

Pro plavající sourozence můžeme nabídnout sourozeneckou slevu 20%. Pro více informací volejte 777 966 681 nebo navštivte naší facebookovou skupinu Plaváček Želeč. 

 

Orientační časy začátku lekcí 

🐬 9:00 miminka 6-9 měsíců

🐬 9:30 miminka 10-16 měsíců

🐬 10:00 děti 17-24 měsíců

🐬 10:30 malé děti 2-3 roky

Plavecký bazén

 

Bazén, ve kterém plaveme, je součástí wellness Želeč. Velikost bazénu je 15 x 3 m, teplota bazénu je 31 stupňů Celsia. Hloubka bazénu je 130 cm, resp. 90 cm v mělčí části.

 

Plavání doma

Máte doma malé miminko ve věku 2-6 měsíců? Nabízíme také individuální návštěvu u vás doma. Ukážeme vám 
plavání ve vaně, masáže a cvičení s miminkem, tak abyste už pak mohli s miminkem plavat, cvičit i masírovat doma sami. Popovídáme si o přírodní kosmetice vhodné pro děti, o kojení či nošení miminka.
Bližší informace a kontakty najdete na stránce Plavání doma.

Plavačky

Vedoucí: Barbora Janoušková

 

 

Barbora Janoušková

vedoucí centra, instruktorka plavání

Lucie Hájíčková

instruktorka plavání a baby masáže

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? Narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko a nevíte, čím je obdarovat? Nabízíme dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Barbora Janoušková

777 966 681

zelec@plavacek-deti.cz

fb-long