HAVLÍČKŮV BROD

AKTUÁLNĚ

Milí plaváčci,
neustále vás informujeme o změnách, ale tuto moc rádi nepublikujeme😢😔 Jak řekla plavačka Klárka z bazénu v Novém Městě - rozmohl se nám zde takový nešvar a to jsou restrikce. I když jistá omezení měla být platná dva týdny a také jsme se tomu přizpůsobili, není tomu tak a dnešním dnem se na 14 dní uzavírají bazény atd. - jen věříme, že opravdu jen na těch 14 dní, ale znáte to - sliby chyby.🤷‍♀️
Momentálně tedy pozastavujeme kurz.🐟 O své lekce nepřijdete a jakmile to bude možné o promeškané lekce jej prodloužíme. Držíme si palce, aby to bylo co nejdříve.👍

A pokud můžeme - dělejme to nejlepší pro své zdraví. Plavte🏊‍♀️ s těmi nejmenšími alespoň ve vaně🛀, choďte často na procházky🚶‍♀️🚶👨‍👩‍👧‍👦, běhejte🏃‍♀️, jezte zdravě🍃🥦🥬🍐🍎🍅 a mějte pozitivní mysl a dobrou náladu. 😄🤩👶👦☺️

Objímáme 😘 TÝM PLAVAČEK 😉

 

🐬🐬🐬 MÁME NOVÉ PROSTORY- proto vám můžeme nabídnou čtvrteční lekce plavání v bazénu Aquaclubu Žabičky, kde se může Plaváček též ponořit do příjemných vod. 

POZOR!!!

Důkladně čtete přihlašovací tabulky skupinek, ať se nahlásíte správě. Některé tabulky jsou v novém a jiné ve starém systému!!!

 

!!!Dále!!! Neúčasti na neděli nutno předem omluvit, nejpozději do soboty 20:00 hodin, čtvrteční lekce do středy 20.00 a pateční lekce tentýž den náhrady do 9.00. čtvrteční lekce . V případě neomluvení bude tato lekce brána jako odplavaná, bez možnosti náhrady. Tel: 777 013 359, Email: havlbrod@plavacek-deti.cz.

Děti zaregistrované v novém systému se omlouvají pouze tam!!! Ostatní sms na tel. 777013359

 

Skupinky - Podzimní kurz 2020

Skupinky nedělního kurzu od 20.9. :pokročilí + začátečníci podzim 2020 velký bazén

Skupinky nedělního kurzu od 20. 9. :Začátečníci- malý bazén Podzim 2020

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

POZOR: PŘIHLAŠOVÁNÍ POKRAČUJÍCÍCH PLAVÁČKŮ 22 MĚCÍCŮ A VÝŠE JE JEŠTĚ VE STARÝCH TABULKÁCH UPLNĚ DOLE!!!!      Proto důkladně čtěte názvy přihlašovacích tabulek. V případě nejasností volejte nebo piště email - 777013359 , havlbrod@plavacek-deti.cz

 

 

 

Podzimní kurz Havlíčkův Brod 2020 -pokračující plaváčci 22 měsíců až 10let

TermínVěkČasCenaLekcíObsazeno
20. 09. 2020 - 21. 06. 202022 měsíců - 9 let i víceneděle 8:00 - 10:30 hodin276012

Podzimní kurz Havlíčkův Brod 2020 - začátečníci 16 měs. až 8 let

TermínVěkČasCenaLekcíObsazeno
20. 09. 2020 - 13. 12. 202010 měsíců a víceneděle 8:00 - 10:30 hodin288012

 

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky o psychomotorickém vývoji dětí (více)
  • kurz létání dětí (více) 
  • poradna zdravého životního stylu (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí. Hlavní plavací den je neděle a lekce obsahují - plavání, saunu a masáže dětí a trvá cca 1,5 hodiny. Pro velký zájem se nám podařilo otevřít plavací skupinku pro začátečníky na malém bazénu v pátek od 13.30 - zde se jedná pouze o plavací část.

Cena kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek. Sourozenec účastnící se také kurzu plavání platí o 30% menší částku. Pokud zameškáte svoji lekci a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit CD s fotkami. Využíváme též služeb profesionálům, a to Karla Fialu  na podvodní fotografie a natáčení od Lenky Fialové

Plavecký bazén

V Havlíčkově Brodě plaveme v plaveckém bazénu s dětmi od 6 měsíců do 11 let v areálu Kotlina, a to ve slané vodě, která je vhodná i pro ekzematiky, a velice příznivě působí na pokožku dětí i dospělých. Děti od půl do jednoho roku plavou na malém bazénku o teplotě 30°C, ostatní plavou ve dvou skupinkách na velkém bazéně o teplotě 29°C.

Dále plaveme i čtvrtky v bazénu v Aquaclubu Žabičky, kde si prostory pronajímáme a můžeme tak uspokojit více zájemců. 

Plavačky

Vedoucí:  Mgr. Magda Řehořová

Míša Kopicová,  Zuzka Nová, Dája Šiknerová. U stolečku na vás čeká Míša - Fia Fialová. 

Magda Řehořová
Magda Řehořová
Vedoucí centra
Míša Kopicová
Míša Kopicová
Instruktorka, plavání v rodinách
Zuzka Nová
Zuzka Nová
Instruktorka, homeopat
Aneta Danišová
Aneta Danišová
instruktorka
Petra Kasalová
Petra Kasalová
instruktorka
Petra Pipková
Petra Pipková
instruktorka
Fia
Fia
administrace - stoleček

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Mgr. Magda Řehořová

777 013 359
Žizkov II 1265, 58001 Havlíčkův Brod
IČO 072 13 344
vedena v živnostenském rejstříku Havlíčkův Brod

havlbrod@plavacek-deti.cz

fb-long