BYSTRÉ U POLIČKY

AKTUÁLNĚ 

 

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY SE AKTUÁLNĚ NEPLAVE, ZIMNÍ KURZ BUDE DOKONČEN PO ZNOVUOTEVŘENÍ SPORTOVIŠŤ, JARNÍ KURZ BUDE ZKRÁCEN A BUDE NAVAZOVAT NA ZIMNÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA OPĚTOVNÉ SETKÁNÍ VE VODĚ!

 

Milí plaváčci,

nedělní jarní kurz bude probíhat od 19.4. do 14.6. 2020. V Bystrém plaveme s miminky od 6ti měsíců.

Přihlašování do kurzu bude spuštěno 1. března. Těšíme se na Vás!

Termín informační schůzky pro nové klienty bude 14.4. 2020 v 16. hodin v restauraci Hotelu Bystré. Dozvíte se zde, kde nejlépe parkovat, kde najdete bazén, šatny a také na koho se můžete obrátit. Můžete zde zakoupit plavečky pro miminka, přírodní oleje k masírování dětí, plavecké brýle nebo sarongy do sauny.

Po celý rok se věnujeme i pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz předporodní přípravy ve vodě (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 9 až 12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání pod vedením instruktorky, saunu a masáže dětí. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec, účastnící se také kurzu plavání, má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci a předem se z ní omluvíte, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se za poplatek vyfotit instruktorkami Plaváčku.

Plavecký bazén hotelu Bystré 

Bazén, na kterém plaveme, je součástí komplexu hotelu Bystré .Velikost bazénu 6 x 12,5 m, hloubka od 1,3 do 1,4 m a teplota je 29°C.Slaná voda nedráždí oči a umožňuje příjemné potápění, je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

 

Plavačky

Vedoucí: Helena Pěnková

Dalšími plavačkami jsou Monika Findejsová, Karolína Jelínek, Blanka Kolářová Sudíková, Kateřina Kosová a Ariana Kolářová.

Helča Pěnková
Helča Pěnková
  Monika Findejsová
Monika Findejsová
Karolína Jelínek
Karolína Jelínek
Blanka Kolářová Sudíková
Blanka Kolářová Sudíková
Kateřina Kosová
Kateřina Kosová

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Helena Pěnková

603 321 860

bystre@plavacek-deti.cz

fb-long