České Budějovice

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

AKTUÁLNĚ 

🌊 Máme posledních pár míst na podzimní kurzy.🌊

  • 2 místa ve čtvrtek ve skupině dětí 3-6 let
  • 2 místa v pátek ve skupině dětí 17-24 měsíců

Informační schůzka proběhne v restauraci Pivovaru Kněžínek (Haklovy Dvory 2235, 370 05 České Budějovice) v úterý 19.9. od 16 hodin.

Na informační schůzce se dozvíte, jak probíhá lekce i celý kurz a co je potřeba mít s sebou. Samozřejmě bude i prostor na vaše dotazy. Bude možné si zde i zakoupit plavecké brýle pro děti i dospělé, dětské plavky, sarongy a přírodní masážní oleje. 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ
Přihlásit se můžete níže na této stránce. Zaregistrujete do našeho systému, viz Přihlašte se nad tabulkou s vypsanými kurzy. Budete tak mít přehledný přístup ke svým lekcím, omlouvám i náhradám. I k našim kurzům i pobytům. Náš systém je jednoduchý a přívětivý, určitě se s ním rychle skamarádíte.

 

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Kurzy plavání

Lekce plavání trvá 30 minut, poté následuje sauna, zchlazení a masáž dětí, kterou učíme dle metodiky Jany Hašplové. Po celou dobu lekce vás bude provázet instruktorka. 

Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku. V našich kurzech plavou děti společně s rodiči (účastnit se mohou oba rodiče). Rodič je dítěti oporou, vzorem a velkou motivací se pustit i do náročnějších prvků, jelikož je sám dítěti předvádí. Touhou dítěte je rodiče následovat, a to i v případě, že to rodiči nejde úplně snadno. Podpora instruktorky je tu pro dítě i pro rodiče a společné překonání výzvy je krásným a přibližujícím zážitkem.  

Pro plavající sourozence můžeme nabídnout sourozeneckou slevu 20%. Pro více informací volejte 777 966 681 nebo navštivte naší facebookovou skupinu Plaváček České Budějovice. 

 

Časy začátku lekcí 

🐬 9:00 miminka 6-9 měsíců

🐬 9:30 miminka 10-16 měsíců

🐬 10:00 děti 17-24 měsíců

🐬 10:30 malé děti 2-3 roky

🐬 11:00 velké děti 3-6 let

Plavecký bazén

Bazén, ve kterém plaveme, je součástí wellness Pivovaru Kněžínek. Velikost bazénu je 7 x 8 m, teplota bazénu je v rozmezí 30-31 stupňů Celsia.

 

Plavání doma

Pokud máte miminko mladší 6ti měsíců, nabízíme vám pro seznámení miminka s vodou naši službu Plavání doma.

  • individuální návštěva u vás doma
  • vhodné pro miminka ve věku 2-5 měsíců
  • plavání ve vaně, masáže a cvičení s miminkem
  • přírodní kosmetika vhodná pro děti, kojení a nošení miminka
  • bližší informace a kontakty na stránce Plavání doma

Plavačky

Vedoucí: Barbora Janoušková

 

 

Barbora Janoušková

vedoucí centra, instruktorka plavání

Jana Karafiátová

masáže miminek

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Barbora Janoušková

777 966 681

ceske.budejovice@plavacek-deti.cz

fb-long