České Budějovice

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

AKTUÁLNĚ 

Začínáme plavat v Českých Budějovicích každý čtvrtek už od 16. února 2023!

Před zahájením kurzu proběhne ve středu 15.2. od 16 hodin informační schůzka v areálu Pivovaru Kněžínek (Haklovy Dvory 2235, 370 05 České Budějovice). Schůzka není povinná, ale je velmi přínosná, pokud s Plaváčkem začínáte. Dostanete informace o tom, co je potřebné mít s sebou a hlavně přiblížení, v čem je Plaváček jedinečný a jak společně proplujeme lekce i celý kurz.

Jarní kurz začíná ve čtvrtek 16.2., má 10 lekcí a 2 lekce náhradové. Cena Jarního kurzu je 3000 Kč, je to cena zaváděcí, velmi příznivá.

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ
Přihlásit se můžete níže na této stránce. Zaregistrujete do našeho systému, viz Přihlašte se nad tabulkou s vypsanými kurzy. Budete tak mít přehledný přístup ke svým lekcím, náhradám i omluvám. I k našim kurzům i pobytům. Náš systém je jednoduchý a přívětivý, určitě se s ním rychle skamarádíte.

 

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Kurzy plavání

Lekce plavání trvá 30 minut, poté následuje sauna, zchlazení a masáž dětí, kterou učíme dle metodiky Jany Hašplové. Po celou dobu lekce vás bude provázet instruktorka. 

Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku. V našich kurzech plavou děti společně s rodiči (účastnit se mohou oba rodiče). Rodič je dítěti oporou, vzorem a velkou motivací se pustit i do náročnějších prvků, jelikož je sám dítěti předvádí. Touhou dítěte je rodiče následovat, a to i v případě, že to rodiči nejde úplně snadno. Podpora instruktorky je tu pro dítě i pro rodiče a společné překonání výzvy je krásným a přibližujícím zážitkem.  

Pro plavající sourozence můžeme nabídnout sourozeneckou slevu. Pro více informací volejte 777 966 681 nebo navštivte naší facebookovou skupinu Plaváček České Budějovice. 

Plavecký bazén

Bazén, ve kterém plaveme, je součástí wellness Pivovaru Kněžínek. Velikost bazénu je 7 x 8 m, teplota bazénu je v rozmezí 30-31 stupňů Celsia.

 

Plavání doma

Pokud máte miminko mladší 6ti měsíců, nabízíme vám pro seznámení miminka s vodou naši službu Plavání doma.

  • individuální návštěva u vás doma
  • vhodné pro miminka ve věku 2-5 měsíců
  • plavání ve vaně, masáže a cvičení s miminkem
  • přírodní kosmetika vhodná pro děti, kojení a nošení miminka
  • bližší informace a kontakty na stránce Plavání doma

Plavačky

Vedoucí: Barbora Janoušková

 

 

Barbora Janoušková

vedoucí centra, instruktorka plavání

Jana Karafiátová

masáže miminek

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Barbora Janoušková

777 966 681

ceske.budejovice@plavacek-deti.cz

fb-long