JINDŘICHŮV HRADEC

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

AKTUÁLNĚ  

🐬 Máme ještě pár míst v zimním kurzu, který jsme zahájili 17.1. 🐬

  • Miminka 6-10 měsíců 

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ

Přihlásit se můžete níže na této stránce. Zaregistrujete do našeho systému, viz Přihlašte se nad tabulkou s vypsanými kurzy. Budete tak mít přehledný přístup ke svým lekcím, náhradám i omluvám. I k našim kurzům i pobytům. Náš systém je jednoduchý a přívětivý, určitě se s ním rychle skamarádíte.

JARNÍ KURZY

Jarní kurzy budeme zahajovat začátkem dubna. Pro více informací o zveřejnění přihlašování sledujte naší facebookovou skupinu Plaváček Jindřichův Hradec.

 

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Kurzy plavání

Lekce obsahuje 30 minut plavání, poté následuje sauna a masáž dětí, kterou učíme dle metodiky Jany Hašplové. Dohromady si tedy užijete společných cca 90 minut včetně převlečení na konci. Po celou dobu lekce vás bude provázet instruktorka. 

Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku. V našich kurzech plavou děti společně s rodiči (účastnit se mohou oba rodiče). Rodič je dítěti oporou, vzorem a velkou motivací se pustit i do náročnějších prvků, jelikož je sám dítěti předvádí. Touhou dítěte je rodiče následovat, a to i v případě, že to rodiči nejde úplně snadno. Podpora instruktorky je tu pro dítě i pro rodiče a společné překonání výzvy je krásným a přibližujícím zážitkem.  

Pro plavající sourozence můžeme nabídnout sourozeneckou slevu. Pro více informací volejte 777 966 681 nebo navštivte naší facebookovou skupinu Plaváček Jindřichův Hradec. 

Časy zacatků plavání skupin jsou:
9:00 miminka 6-10 měsíců
9:30 miminka 10-16 měsíců
10:00 děti 17 -24 měsíců
10:30 děti 2-3 roky

Plavecký bazén

Bazén, ve kterém plaveme, je součástí areálu Fitka Eden. Velikost bazénu je 8x4 m, hloubka 150 cm a teplota bazénu je 30°C. V bazénu je slaná voda, která nedráždí oči a umožňuje příjemné potápění. Je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

 

Plavání doma

Pokud máte miminko mladší 6ti měsíců, nabízíme vám pro seznámení miminka s vodou naši službu Plavání doma.

  • individuální návštěva u vás doma
  • vhodné pro miminka ve věku 2-5 měsíců
  • plavání ve vaně, masáže a cvičení s miminkem
  • přírodní kosmetika vhodná pro děti, kojení a nošení miminka
  • bližší informace a kontakty na stránce Plavání doma

Plavačky

Vedoucí: Barbora Janoušková

 

 

Barbora Janoušková

vedoucí centra, instruktorka plavání

Jana Karafiátová

masáže miminek

Irena Okrouhlá

o plavačce

Lucie Hájíčková

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Barbora Janoušková

777 966 681

jindrichac@plavacek-deti.cz

fb-long