BRUMOV - BYLNICE

AKTUÁLNĚ 

Milí plaváčci,

otevíráme podzimní kurz plavání, který začíná 5. 10. 2019, má 10 lekcí a končí 14. 12. 2019,  přihlásit se můžete přes tabulku níže. V tomto kurzu budeme opět plavat s miminky a nejmenšími dětmi, plaveme tedy s dětmi od 6 měsíců do 12 let.

Pro děti do půl roku nabízíme individuální plavání ve vaně a babymasáže v domácím prostředí. Kontaktujte nás přes email a domluvte si s námi schůzku.

Celoročně také pořádáme týdenní pobyty pro rodiny s dětmi, kde plaveme s dětmi již od 2 měsíců. Můžete je tedy využít, termíny a bližší info najdete v záložce pobyty.

 

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Podzim 2019 - ZŠ Brumov-Bylnice

TermínVěkČasCenaLekcí
05. 10. 2019 - 14. 12. 20196 měsíců - 12 letsobota 9:00 - 12:00220010

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme dva kurzy plavání - podzimní a zimní. Kurz má 10 lekcí .

Každá lekce obsahuje plavání pod vedením instruktorky (děti do 3 let plavou 30 minut, děti od 4 let plavou 45 minut), saunu a masáže dětí.

Cena za 1 lekci je 220,- Kč a je nutné zaplatit nevratnou zálohu 1000,- Kč a do 3. lekce doplatit zbytek ceny kurzu. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě.

Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec účastnící se také kurzu plavání platí  50 % z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termíny plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku. Využíváme též služeb profesionálů, a to Karla Fialy, podvodního fotografa, a Lenky Štěrbové, která zajišťuje podvodní video. 

Plavecký bazén

 

Plavačky

Vedoucí: Mgr. Tereza Bělašková

Mgr. Marie Janošíková

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Brumově-Bylnici

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Mgr. Tereza Bělašková

603187693

brumov@plavacek-deti.cz

fb-long