Kladenka, Pec pod Sněžkou 

Od roku 1999 pro vás připravujeme rodinné pobyty s plaváním a s bohatým programem. 

Program pobytu  je určen dětem od 2 měsíců do 15ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy.  Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s „létáním miminek“, povídání o psychomotorickém vývoji dětí,  seznámení s přírodní aroma kosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče a besedy na zajímavá témata. 

Jak se k nám přihlásit?

Vyberte si termín pobytu a zaregistrujte se do našeho rezervačního systému. Pak už k vám poputují instrukce k platbám a informace k pobytu. Pošleme  vám potvrzení vaší rezervace a v týdnu před nástupem na pobyt i podrobnější instrukce.  

Na své si přijdou opravdu všichni

  • pro malá miminka je to týden, kdy se jim dá velmi pomoci s adaptací na svět a své tělíčko, které se v teplé vodě a sauně krásně uvolní, rozpustí se případné zatuhlinky v tělíčku a dovrší to masáže od rodičů a děti jsou pak spokojenější ve svém těle.
  • pro větší děti je to týden plný interakcí s dalšími dětmi a rodiči, protože jak říkáme, na pobytu jsou „všechny děti všech“ a nádech komunitního života zde krásně plyne. Pro tyto děti je v programu místo i pro společné kreativní tvoření a podvečerní zpívánky, kde si děti ke konci dne ještě pořádně zařádí a zazpívají, aby se jim poté krásně usínalo.
  • a pro ty ještě větší děti, které už chtějí zažívat věci i sami za sebe bez rodičů jsou připraveny rituály a spousta prostoru pro hry s ostatními dětmi v krásné velké herně a v okolí penzionu. Děti nás vždy překvapí novými hrami, které společně vymyslí.
  • nesmíme zapomenou taky na rodiče, pro které jsou během dne připraveny besedy na různá témata ohledně vývoje a výchovy dětí. Velmi žádané jsou masáže od terapeutů kraniosakrální terapie (vhodné i pro miminka a děti) a shiatsu masáží. A také zážitkové večery a společné sdílení.

 

Toto vše spojuje naše milovaná voda, díky níž se dějí věci, o kterých by se nám ani nesnilo a nejen děti odjíždí z pobytu uvolněnější, vyrovnanější, sebevědomější, odvážnější a prostě větší.

Ceník programu

7 nocí
2800 Kč
dospělí a 1. a 2. dítě
7 nocí
2200 Kč
3. a další děti
4 noci
2300 Kč
dospělí a 1. a 2. dítě
4 noci
2000 Kč
3. a další děti

Cenu programu platí všichni účastníci vaší výpravy, protože program si užijí všichni. Od miminek až po prarodiče, pokud je vezmete sebou. 

Pobytové místo

Hotýlek Kladenka  je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu.
 
V samotném Javořím dole jsou v provozu dva dětské (300 m) a jeden velký (650 m) vlek, který uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Pohodlně lze na lyžích dojet ke sjezdovce Javor (dříve též nazývané Labuť) vzdálené 2 km, která je součástí ski areálu s 11 sjezdovkami a spoustou běžeckých tratí. Stejně pohodlně se lze z horní stanice Javoru vrátit na lyžích zpět k hotýlku Kladenka (zhruba 0,5 km). Skiareál nabízí také možnost atraktivního večerního lyžování.
 
Doprava na místo v zimních měsících je pomocí rolby, která jezdí od parkoviště v Peci pod Sněžkou. V létě je nutné zakoupit povolení k vězdu nad parkovištěm číslo P4.

Cena ubytování včetně plnné penze formou rautů:

Zimní sezóna
1300 Kč
dospělí
Letní sezóna
1200 Kč
dospělí
Celoročně
950 Kč
děti 3-15 let
Celoročně
250 Kč
děti do 3 let

Nejsme cestovní kanceláří a tak ubytování a stravu platíte při příjezdu na recepci hotýlku.

Zaplacením nevratné zálohy 1,000,- Kč za každého člena vaší výpravy je vám vaše místo na pobytu rezervováno.

Kontakt

Dominika Pernická

777 918 143

pobyty@plavacek-deti.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.