NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

AKTUÁLNĚ 

POZOR - V SOULADU S NAŘÍZENÍM VLÁDY JSOU MOMENTÁLNĚ KURZY POZASTAVENY AŽ DO ODVOLÁNÍ. MŮŽETE SE NA JARNÍ KURZ PŘIHLAŠOVAT, ALE PROSÍME, ABYSTE HO PROZATÍM NEPLATILI, PRAVDĚPODOBNĚ BUDE POSUNUTÝ A BUDE MÍT MÉNĚ LEKCÍ, POKUD SE BAZÉNY NEOTEVŘOU ANI DO KONCE KVĚTNA 2020, BUDE KURZ PŘESUNUTÝ AŽ NA PODZIM 2020.

INFORMACE BUDEME AKTUALIZOVAT, JAKMILE SE SITUACE STABILIZUJE A RESTRIKCE SE UVOLNÍ.

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ JARNÍ DNY, HODNĚ ZDRAVÍ A TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ V NAŠÍ MILOVANÉ VODĚ, JSME V TOM S VÁMI.

Milí plaváčci,

sobotní jarní kurz plavání pro děti od 1 roku v Městských lázních v Novém Městě na Moravě začíná 11.4.2020, bude mít 11 lekcí a končí 20.6.2020. 

POZOR - ZMĚNA: místo čtvrtečních kurzů budeme v jarním kurzu plavat v pátek.

Páteční jarní kurz plavání pro děti od 1 roku začíná 10.4.2020, má 11 lekcí a končí 26.6.2020. V pátek 15.5. NEPLAVEME z důvodu sanitárního úklidu v Městských lázních.

Informační schůzka pro nové klienty se koná ve čtvrtek 9.4.2020 v 16.30  hodin na recepci Městských lázní.

Těšíme se na vás!

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 12 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu  z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén

Plavání probíhá ve zcela novém komplexu Městských lázní v Novém Městě na Moravě.

Kurzy pro děti od jednoho roku probíhají ve slaném relaxačním bazénu o teplotě 31,5°C. Slaná voda je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

Výcvik pro děti od 3 let bude v plaveckém bazénu o teplotě 28°C.

Plavačky

Vedoucí: Klára Stará

Klára Stará
Klára Stará

o plavačce

Petra Dvořáková
Petra Dvořáková

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Klára Stará

774 419 705

nmnm@plavacek-deti.cz

fb-long