NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

AKTUÁLNĚ 

Milí plaváčci,

Sobotní podzimní kurz plavání pro děti od 1 roku v Městských lázních v Novém Městě na Moravě zahájíme 12.9.2020, bude mít 12 lekcí a skončí 28.11.2020.

Páteční podzimní kurz plavání pro děti od 1 roku zahájíme 11.9.2020, bude mít 12 lekcí a skončí 4.12.2020. V pátek 18.9.2020 neplaveme z důvodu uzavření Městských lázní.

Informační schůzka pro nové klienty bude ve středu 9.9. v 16.45h na recepci Městských lázní. Dozvíte se zde, kde najdete bazén, šatny (a čipy do šaten) a také na koho se můžete obrátit. Můžete zde zakoupit plavečky pro miminka, přírodní oleje k masírování dětí, plavecké brýle nebo sarongy do sauny. Stačí, aby na schůzku přišel alespoň jeden z rodičů, není nutné mít s sebou dítě.

Veškeré informace a pokyny ke kurzu vám přijdou emailem po přihlášení na kurz, prosím pečlivě je prostudujte a případně volejte na 774 419 705.

Těšíme se na vás!

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 12 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu  z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén

Plavání probíhá ve zcela novém komplexu Městských lázní v Novém Městě na Moravě.

Kurzy pro děti od jednoho roku probíhají ve slaném relaxačním bazénu o teplotě 31,5°C. Slaná voda je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

Výcvik pro děti od 3 let bude v plaveckém bazénu o teplotě 28°C.

Plavačky

Vedoucí: Klára Stará

Klára Stará
Klára Stará

o plavačce

Petra Dvořáková
Petra Dvořáková

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Klára Stará

774 419 705

nmnm@plavacek-deti.cz

fb-long