Hartmanice na Vysočině

Od roku 1999 pro vás připravujeme rodinné pobyty s plaváním a s bohatým programem. 

Program pobytu  je určen dětem od 2 měsíců do 15ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy.  Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s „létáním miminek“, povídání o psychomotorickém vývoji dětí,  seznámení s přírodní aroma kosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče a besedy na zajímavá témata. 

Jak se k nám přihlásit?

Vyberte si termín pobytu a zaregistrujte se do našeho rezervačního systému. Pak už k vám poputují instrukce k platbám a informace k pobytu. Pošleme  vám potvrzení vaší rezervace a v týdnu před nástupem na pobyt i podrobnější instrukce.  

Na své si přijdou opravdu všichni

  • pro malá miminka je to týden, kdy se jim dá velmi pomoci s adaptací na svět a své tělíčko, které se v teplé vodě a sauně krásně uvolní, rozpustí se případné zatuhlinky v tělíčku a dovrší to masáže od rodičů a děti jsou pak spokojenější ve svém těle.
  • pro větší děti je to týden plný interakcí s dalšími dětmi a rodiči, protože jak říkáme, na pobytu jsou „všechny děti všech“ a nádech komunitního života zde krásně plyne. Pro tyto děti je v programu místo i pro společné kreativní tvoření a podvečerní zpívánky, kde si děti ke konci dne ještě pořádně zařádí a zazpívají, aby se jim poté krásně usínalo.
  • a pro ty ještě větší děti, které už chtějí zažívat věci i sami za sebe bez rodičů jsou připraveny rituály a spousta prostoru pro hry s ostatními dětmi v krásné velké herně a v okolí penzionu. Děti nás vždy překvapí novými hrami, které společně vymyslí.
  • nesmíme zapomenou taky na rodiče, pro které jsou během dne připraveny besedy na různá témata ohledně vývoje a výchovy dětí. Velmi žádané jsou masáže od terapeutů kraniosakrální terapie (vhodné i pro miminka a děti) a shiatsu masáží. A také zážitkové večery a společné sdílení.

Toto vše spojuje naše milovaná voda, díky níž se dějí věci, o kterých by se nám ani nesnilo a nejen děti odjíždí z pobytu uvolněnější, vyrovnanější, sebevědomější, odvážnější a prostě větší.

Cena programu

6 nocí
2800 Kč
dospělý a 1. a 2. dítě
6 nocí
2200 Kč
3. a další dítě
4 noci
2500
dospělý a 1. a 2. dítě
4 noci
2000 Kč
3. a další dítě

Cenu programu platí všichni účastníci vaší výpravy, protože program si uží všichni. Od miminek až po prarodiče, pokud je vezmete sebou. 

Ubytování a stravu platíte při příjezdu majiteli penzionu, ceník naleznete zde

Zaplacením nevratné zálohy 1,000,- Kč za každého člena vaší výpravy je vám vaše místo na pobytu rezervováno.

Pobytové místo

Penzion na Vysočině je orientovaný na pobyty pro rodiny i s těmi nejmenšími dětmi. Poskytuje výborné zázemí   a je rezervovaný pouze pro naší skupinu. K dispozici máme velkou i malou hernu, slaný a teplý bazén, saunu, venkovní dětské prolézačky, dětské pískoviště, venkovní bazény, sportovní areál pro volejbal, fotbal a tenis, přírodní ohniště a krásnou zahradu s ovocnými stromy.

Ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením a pro velké rodiny jsou k dispozici prostorné, nově vybudované, zděné domky. Ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením a pro velké rodiny jsou k dispozici prostorné, nově vybudované, zděné domky.Penzionu chybí centrální schodiště, takže je nutné do některých pokojů přecházet venkem. Všichni klienti přechází přes dvůr  do jídelny. Praxe mám ukázala, že naším centrem a srdcem penzionu je herna a bazén a tak rodiče s dětmi zvládají přecházení bez problémů.

Zdejší kuchyň je domácí, vaří se pouze pro nás a z uvařeného jídla cítíte, že bylo připravováno s láskou s ohledem na děti. Můžete si vždy vybrat z nabídky dvou hlavních jídel, masového a bez masového. Kuchařky též připravují vynikající domácí dortíky. 

 

Kontakt

Dominika Pernická

777 918 143

pobyty@plavacek-deti.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.