Hartmanice na Vysočině

Od roku 1999 pro vás připravujeme rodinné pobyty s plaváním a s bohatým programem. 

Program pobytu  je určen dětem od 2 měsíců do 15ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy.  Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s „létáním miminek“, povídání o psychomotorickém vývoji dětí,  seznámení s přírodní aroma kosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče a besedy na zajímavá témata. 

Jak se k nám přihlásit?

Vyberte si termín pobytu a zaregistrujte se do našeho rezervačního systému. Pak už k vám poputují instrukce k platbám a informace k pobytu. Pošleme  vám potvrzení vaší rezervace a v týdnu před nástupem na pobyt i podrobnější instrukce.  

Na své si přijdou opravdu všichni

  • pro malá miminka je to týden, kdy se jim dá velmi pomoci s adaptací na svět a své tělíčko, které se v teplé vodě a sauně krásně uvolní, rozpustí se případné zatuhlinky v tělíčku a dovrší to masáže od rodičů a děti jsou pak spokojenější ve svém těle.
  • pro větší děti je to týden plný interakcí s dalšími dětmi a rodiči, protože jak říkáme, na pobytu jsou „všechny děti všech“ a nádech komunitního života zde krásně plyne. Pro tyto děti je v programu místo i pro společné kreativní tvoření a podvečerní zpívánky, kde si děti ke konci dne ještě pořádně zařádí a zazpívají, aby se jim poté krásně usínalo.
  • a pro ty ještě větší děti, které už chtějí zažívat věci i sami za sebe bez rodičů jsou připraveny rituály a spousta prostoru pro hry s ostatními dětmi v krásné velké herně a v okolí penzionu. Děti nás vždy překvapí novými hrami, které společně vymyslí.
  • nesmíme zapomenou taky na rodiče, pro které jsou během dne připraveny besedy na různá témata ohledně vývoje a výchovy dětí. Velmi žádané jsou masáže od terapeutů kraniosakrální terapie (vhodné i pro miminka a děti) a shiatsu masáží. A také zážitkové večery a společné sdílení.

Toto vše spojuje naše milovaná voda, díky níž se dějí věci, o kterých by se nám ani nesnilo a nejen děti odjíždí z pobytu uvolněnější, vyrovnanější, sebevědomější, odvážnější a prostě větší.

Cena programu

6 nocí
2500 Kč
dospělý a 1. a 2. dítě
6 nocí
2000 Kč
3. a další dítě
4 noci
2300
dospělý a 1. a 2. dítě
4 noci
1900 Kč
3. a další dítě

Cenu programu platí všichni účastníci vaší výpravy, protože program si uží všichni. Od miminek až po prarodiče, pokud je vezmete sebou. Od června 2024 budou ceny zvýšeny na 2800,- Kč/osoba/6nocí. Více naleznete přímo při přihlášení.

Ubytování a stravu platíte při příjezdu majiteli penzionu, ceník naleznete zde

Zaplacením nevratné zálohy 1,000,- Kč za každého člena vaší výpravy je vám vaše místo na pobytu rezervováno.

Pobytové místo

Penzion na Vysočině je orientovaný na pobyty pro rodiny i s těmi nejmenšími dětmi. Poskytuje výborné zázemí   a je rezervovaný pouze pro naší skupinu. K dispozici máme velkou i malou hernu, slaný a teplý bazén, saunu, venkovní dětské prolézačky, dětské pískoviště, venkovní bazény, sportovní areál pro volejbal, fotbal a tenis, přírodní ohniště a krásnou zahradu s ovocnými stromy.

Ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením a pro velké rodiny jsou k dispozici prostorné, nově vybudované, zděné domky. Ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením a pro velké rodiny jsou k dispozici prostorné, nově vybudované, zděné domky.Penzionu chybí centrální schodiště, takže je nutné do některých pokojů přecházet venkem. Všichni klienti přechází přes dvůr  do jídelny. Praxe mám ukázala, že naším centrem a srdcem penzionu je herna a bazén a tak rodiče s dětmi zvládají přecházení bez problémů.

Zdejší kuchyň je domácí, vaří se pouze pro nás a z uvařeného jídla cítíte, že bylo připravováno s láskou s ohledem na děti. Můžete si vždy vybrat z nabídky dvou hlavních jídel, masového a bez masového. Kuchařky též připravují vynikající domácí dortíky. 

 

Kontakt

Dominika Pernická

777 918 143

pobyty@plavacek-deti.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.