Bystřice nad Pernštejnem

Aktuálně

Milí plaváčci,

úterní jarní kurz plavání na bazénu v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem začíná 8.9.2020. Kurz bude mít 13 lekcí za cenu 3 900 Kč a končí 8.12.2020.

V úterý 22.9. neplaveme, z důvodu uzavřeného hotelu a ze stejného důvodu se 7.lekce místo v úterý 27.10. bude konat ve čtvrtek 29.10.

Informační schůzka pro nové klienty se bude konat v pondělí 7.9.2020 v 17 hodin v restauraci na hotelu Skalský dvůr. Dozvíte se zde, kde nejlépe parkovat, kde najdete bazén, šatny a také na koho se můžete obrátit. Můžete zde zakoupit plavečky pro miminka, přírodní oleje k masírování dětí, plavecké brýle nebo sarongy do sauny.

Veškeré informace a pokyny ke kurzu vám přijdou emailem po přihlášení na kurz, prosím pečlivě je prostudujte a případně volejte na 774 419 705.

Plavání v hotelu Skalský dvůr je pro děti od 6ti měsíců.

Těšíme se na vás!

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u nás již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu  z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén

Plavání probíhá v útulném bazénu na hotelu Skalský dvůr.
Kurzy pro děti od jednoho roku probíhají v bazénu o teplotě 28-29°C, hloubka bazénu 1,3 metru.

Plavačky

Vedoucí: Klára Stará

Klára Stará
Klára Stará

o plavačce

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Klára Stará

774 419 705

nmnm@plavacek-deti.cz

fb-long