DOBŘICHOVICE

AKTUÁLNĚ 

Kurzy pro rok 2020

ZIMNÍ KURZ
Pondělky 13.1.-23.3.
úterky 14.1.-24.3.
Celkem 11 lekcí
 
Infoschůzka pro začínající plaváčky se koná v pondělí 6.1.2020 od 17:00 do 18:00 hod. v restauraci s dětským koutkem Zámecký had v Dobřichovicích, http://www.zamecky-had.cz/.
 
30.-31.3. Pauza mezi kurzy
 
 
Infoschůzka pro začínající plaváčky se koná v pondělí 30.3. od 17:00 do 18:00 hod. a v úterý 31.3. od 15:00 do 16:00hod. v restauraci s dětským koutkem Zámecký had v Dobřichovicích, http://www.zamecky-had.cz/ .
 
JARNÍ KURZ 
pondělky 6.4. - 15.6. 
Neplave se 13.4. - Velikonoční pondělí
úterky 7.4.-9.6.
Celkem 10 lekcí
 
 

NABÍZÍME

 • kurzy pro miminka od 4 do 18 měsíců v pondělí a v úterý dopoledne
 • kurzy pro děti s rodiči 1,5-5 let v pondělí a úterý
 • kurzy pro samostatné plaváčky od 5 let v úterý odpoledne 
 • společné saunování
 • prostor pro masáže a relaxaci vás i vašich dětí
 • individuální přístup a sdílení během kurzu
 • fotografování ve vodě během kurzu za symbolický příspěvek

Cílem našeho plavání je jak podpoření psychomotorického vývoje dětí, tak společný prožitek s rodičem včetně přijetí a práce s emocemi našimi i našich dětí. A ve výsledku radost z vody a plynutí s ní. Vhodné pro ty, co vodu milují i co mají z vody respekt. Jsme vaši průvodci světem vody. 

Sdílení
Po poslední lekci se tradičně scházíme a sdílíme své prožitky.

 

JAK NA TO

VYTVOŘTE SI U NÁS ÚČET A ZAPIŠTE SE. 

 • Vytvořte si účet klienta a zadejte děti, se kterými chcete plavat. Poté se můžete zapsat do kurzů.
 • V případě nepřítomnosti se v systému můžete omluvit z lekce či si vybrat náhradu. Omlouvat se lze do 8:00 dne kurzu. Až tři náhrady lze převést, pokud uhradíte navazující kurz. 

 

ÚTERNÍ PLAVÁNÍ DĚTÍ BEZ RODIČŮ

Plavecký výcvik hravou formou pro větší děti bez přítomnosti rodičů za asistence dvou plavaček. Pro rodiče je po dobu lekce  k dispozici sauna. Děti poté mohu přijít na třetí saunovací kolo za nimi.

KRÁTKY FILM Z LETNÍHO KURZU DĚTÍ BEZ RODIČŮ VE SPOLUPRÁCI S LESNÍ ŠKOLKOU A ŠKOLOU ZEMĚ KE SHLÉDNUTÍ ZDE

 

VOLNÉ RODINNÉ PLAVÁNÍ nabídka platí i pro Dobřichovické plaváčky!

Tradičně v pražském bazénu Duo. Pokud jste s námi již plavali, ale nestíháte běžné kurzy, přijďte si zaplavčit. K dispozici budete mít i vyhrazené pomůcky. Cena 300 Kč (rodič + dítě), 500 Kč (rodiče a dvě děti). Navazuje sauna a masáž! LZE SI ODEČÍST JAKO NÁHRADU. Nutno se předem přihlásit přes systém.

 

Za plaváčkovský team se na Vás těší

plavačky Gábi Doubek, Bára Lehká, Téra Pipková, Inka Horová, Simona Zárybnická. Na masážích Mája Lingerová a Petra Palečková. Na stolečku Jindra Norková a Veronika Hudečková.

 
FB: Baby club Plaváček Dobřichovice

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Ideální pro ty, kdo nemohou docházet pravidelně do kurzů. Viz pobyty a semináře. 

Co nabízíme

 • plavání doma v domácím prostředí (více) 
 • plavání rodičů s dětmi od 4 měsíců do 6 let (více) 
 • plavecký výcvik pro děti od 5 do 10 let (více)
 • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
 • kurz létání dětí (více) 
 • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Kurzy plavání

 

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 10 až  12 lekcí. Lekce obsahuje plavání, saunu a masáže dětí a trvá cca 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a rodič, sourozenec či druhý rodič jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek.  Sourozenec účastnící se také kurzu plavání má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Novinkou je plavecký výcvik hravou formou pro větší děti bez přítomnosti rodičů za asistence dvou plavaček. Pro rodiče je po dobu 45min. lekce  k dispozici sauna. Děti poté mohu přijít na třetí saunovací kolo za nimi.

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku, fotografie vám budou zaslány přes elektronickou úschovnu. Při větším zájmu využíváme též služeb profesionálů, ať již fotografů či pro záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén

PLAVECKÝ BAZÉN DOBŘICHOVICE, Praha západ

Wellness Dobřichovice
Anežky České 1118,
252 29 Dobřichovice
 
Bazén má recepci s barem a dětským koutkem. Součástí jsou i stolky s židlemi, kde se mohou děti s rodiči před a po plavání aklimatizovat. Wellness se saunou a vířivkou.

Náhrady

SPORTCENTRUM HOTELU DUO
Teplická 492/19, Praha 9 - Střížkov,  www.hotelduo.cz

Bazén je kousek od stanice metra C Střížkov a zastávky Střížkov autobusů 151, 152, 177, 183, 201 a 295. Snadno dostupný také autem. Parkovat lze buď na placeném hotelovém parkovišti, nebo na sídlišti poblíž bazénu. Bazén je přístupný samostatným vchodem označený Sportcentrum (nechodí se tedy přes hotel). Kočárky lze zaparkovat ve vstupním vestibulu. Hloubka je 145 cm. Délka 20 m. Teplota vody pro naše plavání je 29°C. Voda je pouze mírně chlorovaná. Přímo z bazénu je krásný výhled do zeleně. K dispozici je velká sauna a prostor pro masáže dětí. 

Sport Klub U divadla

Rytířská 22, Praha 1,  www.sportklubudivadla.cz

Intimní bazén pro plavání miminek v centru Prahy (hned vedle Stavovského divadla, metro Můstek) vyhřívaný na 29 stupňů. Příjemné a nové zázemí, sauna i prostor pro odpočinek a masáže miminek. U vstupu možnost si sednout po plavání, příp. si zajít na kávu do dětského koutku v restauraci nad bazénem.

 

Plavačky

Vedoucí: Gabriela Doubek

Instruktorky: Gabriela Doubek, Barbora Lehká, Míša Formanová, Tereza Pipková, na stolečku Petra Palečková a Mája Lingerová

Gabriela Doubek
Gabriela Doubek

o plavačce

Barbora Lehká
Barbora Lehká

o plavačce

Míša Formanová
Míša Formanová

o plavačce

Tereza Pipková
Tereza Pipková

o plavačce

Petra Palečková
Petra Palečková

o plavačce

Margareta Zábranská
Margareta Zábranská

o plavačce

Jana Kuhnová
Jana Kuhnová

o plavačce

Romana Šloufová
Romana Šloufová

o plavačce

Jana Pokorná
Jana Pokorná

o plavačce

Alžběta Hrnčířová
Alžběta Hrnčířová

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Praze.

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Gabriela Doubek

604 916 289


Mgr. Blanka Kolářová Sudíková

608 113 359

dobrichovice@plavacek-deti.cz

fb-long