Přijďte s námi oslavit naše 30. narozeniny. Kapely, workshopy, voda, masáže, program pro děti a mnoho dalšího na vlnách řeky Sázavy.

Na koho se můžete těšit

a spoustu dalších

Vodou žijeme a za 30 let jsme v ní uplavali kus cesty, na které jsme poznali spoustu zajímavých lidí. Lidí, kteří tvoří, létají, masírují, přírodně staví, tančí v kruhu, tvoří divadlo, pletou věnce, nebo koučují, zkrátka věnují se krásným věcem. 

Sázavský ostrov

Voda je náš živel, proto jsme pro konání výročního Plaváček Festu zvolili symbolicky ostrov na řece Sázavě, který je pro náš festival jako stvořený. Nachází se zde krásný kemp, který nabízí několik variant ubytování pro příjemně strávený rodinný víkend. Ať už přijedete sami nebo s vašimi nejbližšími, vlakem či karavanem, budete mít kde složit hlavu. 

Ubytování v areálu festivalu je možné zakoupit pouze se vstupenkou.

Chcete-li si vybrat z jiných nabídek ubytování, než je stanové městečko nebo karavanové parkoviště přímo v dějišti Plaváček Festu, můžete se podívat na následující ubytovací zařízení v okolí. 

Pro sponzory

Chcete-li se stát sponzorem festivalu a vidět své logo na stagi spolu se svými oblíbenými kapelami, kontaktujte nás na e-mail nebo se ozvěte přímo hlavní koordinátorce Gabi Hradecké na telefonní číslo: 776202121

Chcete nám s festivalem pomoct?

Pokud cítíte, že nám chcete pomoci, ať už finančně, radou, zapůjčkou nebo čímkoliv jiným, kontaktujte nás prosím na e-mail, nebo se ozvěte přímo hlavní koordinátorce Gabi Hradecké na telefonní číslo: 776202121