PLZEŇ

Aktuálně                                         

Podzimní kurzy začnou  14. 9. 2022.  V srpnu plánujeme společný piknik v Borském parku. Více info ve Facebookové skupině Plaváček Plzeň

Krásné léto!

 

Kurzy plavání                                 

V Plzni plaveme v dětském bazénu  Sportovního klubu Radbuza každou středu.  Během roku můžeme v Plzni nabídnout tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Jednotlivé kurzy mají 9 až 12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Pro plavající sourozence můžeme nabídnout sourozeneckou slevu.  V našich kurzech plavou rodiče s dětmi. Rodič je dítěti oporou, parťákem i vzorem, protože sám dítěti jednotlivé prvky předvádí. I včetně toho, že ne vždy jde vše snadno a že někdy je třeba na něčem pracovat. Samozřejmě nemusíte umět plavat, potápět se či skákat do vody – v kurzu se to společně naučíme.  Pro více informací volejte 702 819 300. Najdete nás také na Facebookové skupině Plaváček Plzeň.

Jak se přihlásit?

Jednoduše. A to tím, že se zaregistrujete do našeho systému:  Zaregistrujte nebo se přihlašte

Bazén

Plavecký bazén je ve správě SK Radbuza, sportovnímu klubu, který vznikl roku 1911 a od té doby se věnuje plavání. Pro naše lekce využíváme malý plavecký bazén.

Plavání doma

  • individuální návštěva u vás doma
  • vhodné pro miminka ve věku 2-5 měsíců
  • plavání ve vaně, masáže a cvičení s miminkem
  • přírodní kosmetika vhodná pro děti, kojení a nošení miminka
  • bližší informace a kontakty na stránce Plavání doma

Plavačky

Vedoucí: Jitka Jurková

Jitka Jurková

vedoucí bazénu, instruktorka plavání
Jsem maminkou čtyř úžasných kluků, kteří jsou mými největšími učiteli. Na vlnu Plaváčku jsem naskočila v roce 2012, kdy jsem jako maminka na rodičovské dovolené a lektorka dětských kroužků věřila, že se dá s dětmi plavat jinak, než jsem doposud znala. Stala jsem se plavačkou a otevřela pobočku v Lázních Kynžvart. Život mně ale na chvilku odvál a já nepřestanu být vděčná, že se naše cesty zase spojily a já i nadále mohu objevovat kouzlo vody i s Vámi. Začala jsem tedy jako plavačka opět jezdit do Karlovarského kraje a zároveň jsem se čtyři roky snažila najít vhodný bazén pro naše plavání i v Plzeňském kraji. Podařilo se! Od února 2022 se můžeme potkávat ve vodě i v Plzni.

Tereza Kunstmullerová

asistentka

Alex Balík

administrativa

Zuzka Pithardová

Průvodkyně masáží

Šárka Konopásková

průvodkyně masáží

Kontakt

Jitka Jurková

702 819 300

plzen@plavacek-deti.cz

fb-long

Kongres Plaváček 

Během doby, kdy jsme nemohli plavat, jsme tvořili na suchu a vznikl tak on-line kongres pro všechny, na téma Třináctá komnata rodičovství - o těhotenství, porodu, šestinedělí, péči o děťátko, plavání doma ve vaně a mnoho dalších zajímavých témat, především také sdílení osobních příběhů lektorek Plaváčku a hostů. 

V kongresu se představuje 23 žen, uvidíte 23 videí, zakoupit kongres můžete za příjemnou cenu  na této webové stránce Kongres Plaváček

Historie

Historii Plaváčku v Plzni začínáme právě psát. Buď u toho s námi! 

Dárkový poukaz bude v prodeji