BRNO

AKTUÁLNĚ 

Od jara 2018 jsme otevřeli kurzy v hotelu Rakovec, kde vás přivítáme v krásných prostorách s bazénem vyhřátým na 30 stupňů a také se saunou. S radostí tak oznamujeme, že si opětovně můžete užívat po lekci ve vodě i saunu, kterou i nadále zakončujeme masážemi. Kurzy zde otevíráme pro děti od 1 - 8 let.

Hotel Rakovec se nachází v blízkosti brněnské přehrady. Parkovat můžete zdarma přímo u hotelu. Nově se pár metrů od hotelu buduje zastávka MHD, která by měla být brzy zprovozněna. Termín zprovoznění zjišťujeme. 

Nadále plaveme v ZŠ Jundrov s dětmi ve věku  od 1 roku do 8 let. Bazén zde přihříváme na příjemných 29 stupňů.

Ve skupince starších dětí se soustředíme na rozvoj plaveckých dovedností a sebezáchrany i na výuku základů plaveckých stylů.

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ JE NUTNÉ SE ZAREGISTROVAT DO NAŠEHO NOVÉHO KLIENTSKÉHO SYSTÉMU, V KTERÉM SE BUDETE V PRŮBĚHU KURZU TAKÉ OMLOUVAT Z LEKCÍ A NAHLAŠOVAT ZA OMLUVENÉ LEKCE NÁHRADY. Pro registraci klikněte na tlačítko Přihlásit se u vámi zvoleného kurzu a dále již následujte pokynů k vytvoření nového účtu.

 

Jste u náš již registrováni? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 12 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více) 
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 9 až  12 lekcí . Lekce obsahuje  plavání a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání,  má slevu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost se nechat za malý poplatek vyfotit instruktorkami Plaváčku.

Hotel Rakovec

Rakovecká 1335/13, Brno 

hotelu Rakovec plaveme v krásných prostorách s bazénem vyhřátým na 30 stupňů a se saunou. Hotel Rakovec se nachází  v blízkosti brněnské přehrady s možností parkování zdarma přímo před hotelem. Kurzy zde otevíráme pro děti od 1 - 8 let. 

Bazén ZŠ Jundrov 

JUNDROV - ZŠ Jasanová 2, Brno - Jundrov

Plaveme v zrekonstruovaném bazénu v Základní škole Jasanova 2, Brno – Jundrov (rekonstrukce 2009). Velikost bazénu je 7x12 m, hloubka od 1 m do 1,6 m a teplota vody je 29 °C. V Jundrovském bazénu si užíváme vodu s dětmi od věku 1 rok.

Plavačky

Vedoucí: Marcela Brožová

Marcela Brožová

Marcela Brožová

o plavačce

Linda Vrátníčková

Linda Vrátníčková

o plavačce

Viki Šťastná

Viki Šťastná

o plavačce

Karla Štiková

Karla Štiková

Lucie Hrtoňová

Lucie Hrtoňová

o plavačce

Helena Pěnková

Helena Pěnková

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Brně a okolí.

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Marcela Brožová

775 333 359

brno@plavacek-deti.cz

fb-long