metabolizma.Lechebny massazhNadeemsya we opened the secrets of the beauty you have not been in vain, and benefits because the information was verified for cooking vremenem.Sposob. Chop herbs, cover with boiling water and put infuse 30 minutes. After this, the infusion of Aloe protsedite.U kniphofievidnogo the largest flowers in comparison with other family. They have a bright red color and reaches a diameter of 5 cm. Method of production and application. Aubergine Wash, peel and grate. Add a little broth go to my zocor blog Hypericum. Honey was thawed in a water bath in contact with the other components. The application level of the first mixture, and then, when the mask is slightly absorbed by the skin and then applied to the remaining mixture. After 10-20 minutes, remove the mask with a cotton swab, wash your face with warm water, wipe with a piece of ice, do not wipe with a towel, let it dry. Then, apply a face cream for dry skin.

BYSTRÉ U POLIČKY

AKTUÁLNĚ 

Milí plaváčci,

již nyní máte možnost přihlásit se do podzimního kurzu plavání, která začíná 10.9.2017, má 13 lekcí a končí 10.12.2017,  přes přihlašovací tabulku níže.

Informační schůzka bude ve středu 6.9.2017  v  15 hodin v restauraci hotelu Bystré.

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

Podzimní kurz Bystré 2017

TermínVěkČasCenaLekcíObsazeno
10. 09. 2017 - 10. 12. 20176 měsíců - 10 letneděle 12:30 - 15:30350014

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz předporodní přípravy ve vodě (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec, účastnící se také kurzu plavání, má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén hotelu Bystré 

Bazén, na kterém plaveme, je součástí komplexu hotelu Bystré .Velikost bazénu 6 x 12,5 m, hloubka od 1,3 do 1,4 m a teplota je 29°C.Slaná voda nedráždí oči a umožňuje příjemné potápění, je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

 

Plavačky

Vedoucí: Tereza Čížková a Blanka Kolářová Sudíková

Dalšími plavačkami jsou Klára Stará a  Monika Findejsová.

Terezka Vlk Čížková

Terezka Vlk Čížková

Blanka Kolářová Sudíková

Blanka Kolářová Sudíková

  Monika Findejsová

Monika Findejsová

Klára Stará

Klára Stará

o plavačce

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Tereza Čížková

739 463 240

bystre@plavacek-deti.cz

fb-long