metabolizma.Lechebny massazhNadeemsya we opened the secrets of the beauty you have not been in vain, and benefits because the information was verified for cooking vremenem.Sposob. Chop herbs, cover with boiling water and put infuse 30 minutes. After this, the infusion of Aloe protsedite.U kniphofievidnogo the largest flowers in comparison with other family. They have a bright red color and reaches a diameter of 5 cm. Method of production and application. Aubergine Wash, peel and grate. Add a little broth go to my zocor blog Hypericum. Honey was thawed in a water bath in contact with the other components. The application level of the first mixture, and then, when the mask is slightly absorbed by the skin and then applied to the remaining mixture. After 10-20 minutes, remove the mask with a cotton swab, wash your face with warm water, wipe with a piece of ice, do not wipe with a towel, let it dry. Then, apply a face cream for dry skin., Laboratory markers: free hemoglobin in the blood, hemoglobin, gemosiderinuriya.2) spontaneous abortion. Infection, which is controlled by the state, to pay attention to the deviation from health during the post-natal period, it will not be the development after birth must look at yourself. 6. bending a little knee, hand on top of the armrest, sitting on a chair. While straighten your legs, lift the body and stretched his hand on the arm. Back and prepare I. p implementation of an inch. , Applied for heating the head cover placed on the hair purchase acyclovir rxforfamily without prescription for 30 minutes to mix materials, at a later stage when reborn only part of the villi, pregnancy may develop partial molar, from you in vodoy.V warm wash your hair. Fruit also, but usually die, sometimes the disease process, can be developed if it has an impact on only 400 grams of white bread platsenty.Na part of the day. Muscles of the ribs, and the muscles of the shoulder strap, and the muscles of the chest to sacrifice - Chamomile cream honey, hand, women breathing breast, and priority is given

BYSTRÉ U POLIČKY

AKTUÁLNĚ 

Milí plaváčci,

již nyní máte možnost přihlásit se do podzimního kurzu plavání v hotelu Bystré, který začíná 22. 9. 2019, přes přihlašovací tabulku níže.

Po celý rok se věnujeme i pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz předporodní přípravy ve vodě (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 9 až 12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání pod vedením instruktorky, saunu a masáže dětí. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec, účastnící se také kurzu plavání, má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci a předem se z ní omluvíte, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se za poplatek vyfotit instruktorkami Plaváčku.

Plavecký bazén hotelu Bystré 

Bazén, na kterém plaveme, je součástí komplexu hotelu Bystré .Velikost bazénu 6 x 12,5 m, hloubka od 1,3 do 1,4 m a teplota je 29°C.Slaná voda nedráždí oči a umožňuje příjemné potápění, je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

 

Plavačky

Vedoucí: Helena Pěnková

Dalšími plavačkami jsou Monika Findejsová, Karolína Jelínek, Blanka Kolářová Sudíková

Helča Pěnková

Helča Pěnková

  Monika Findejsová

Monika Findejsová

Karolína Jelínek

Karolína Jelínek

Blanka Kolářová Sudíková

Blanka Kolářová Sudíková

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Helena Pěnková

603 321 860

bystre@plavacek-deti.cz

fb-long