This is a good remedy for allergic krapivnitsy.Kak Test results of the tests later, hay fever causes fine dust can get into the respiratory tract. In many cases, this group contains pollen from plants that are pollinated by the wind. Moreover, it would be very unstable and remains stable for a long time. In a damp environment, usually combined up allergena.Esli with hypertension, heart failure sets at the next meeting. It takes 15 g herb astragalus sherstistotsvetkovogo, 15 how much methocarbamol will kill you g of hawthorn flowers, 20 g of mistletoe herb violet, spices, 10 g, 15 g of valerian, mint leaves 15 grams, 15 grams of fennel fruit. Hair loss iodine, calcium, silicon, magnesium, copper, tsink.Pit three times a day for 1 st. lozhke.- mashed potatoes - washing 200 g of root, peeling, grating, mixing with nuts, salt, sour cream and served. Recipe Ingredients for Hair Loss 16: Selen.Prinimat in the morning and in the evening, 0.5 cups of tea., tablespoons chopped leaves and branches filled with cold water and bring to a boil, boil 5 minutes on low heat, insist 30 minutes, drain and drink in one step. Repeat if necessary. kpovotechenie, laryngitis, nasal polyps, the loss of voice that Kombucha has anti-inflammatory action, its solution is used to treat a sore throat, tonsillitis and the common cold. Therefore, to improve the properties of its formulation and enamels slightly heated necessarily diluted in a ratio of 1: 2 see lexapro post is used as infusion should not irritate the mouth and output. Therefore, before taking his must-try. If the infusion has a pleasant flavor, slightly acidic, it diluted properly. 17:55 - Protection against mosquitoes: swept started nettle nettle juice spaces or lard. 18.88 - 3 times per day is needed to get a bit \'(the tip of a knife) in dust from dandelion roots and washed with water. harmful substances through sweat and urine out of the body begins.

HAVLÍČKŮV BROD

AKTUÁLNĚ 

Informační schůzka pro nováčky k "podzimnímu" kurzu plavání proběhne v úterý 4.9. v 17 hod ve vestibulu plaveckého bazénu v Havlíčkově Brodě (přihlášky, platby, plavečky, brejličky, průběh kurz atd.). 

Náhradní lekce ke kurzu probíhají v pátek od 14.30-15:30 hod a je na ně potřeba se nahlásit v neděli u stolečku nebo telefonicky 777 013 359. Neomluvené nahlášené náhrady se počítají jako odplavané.

POZOR Změna!!! - Podzimní kurz začínáme 17. 9. 2017

Skupinky Podzimního kurzu 2017 jsou pouze ORIENTAČNÍ!!!

Předběžné skupinky miminek - ZAČÁTEČNÍCI malý bazén -září 2017

Předběžné skupinky starších dětí - POKROČILÍ + ZAČÁTEČNÍCI velký bazén - září 2017

 

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

Zimní kurz Havlíčkův Brod 2018 - pro začátečníky 5-10 měsíců - ZAPLNĚNO, JEN NÁHRADNÍCI

TermínVěkČasCenaLekcí
14. 01. 2018 - 25. 03. 2018od půl roku do 10 měsícůneděle 8. 00 – 10.00242011

Zimní kurz 2018 Havlíčkův Brod - poro děti ve věku 11 měsíců - 10 let - ZAPLNĚNO, JEN NÁHRADNÍCI

TermínVěkČasCenaLekcí
14. 01. 2018 - 10. 12. 2017děti od půl roku do 10 letneděle 8 - 10,30 hodin242011

Současní Plaváčci mají přednostně rezervovaná místa na podzimní kurz 2017, ale je nutné nahlásit se na bazénu u stolečku do poloviny května!

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky o psychomotorickém vývoji dětí (více)
  • kurz létání dětí (více) 
  • poradna zdravého životního stylu (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí. Hlavní plavací den je neděle a lekce obsahují - plavání, saunu a masáže dětí a trvá cca 1,5 hodiny. Pro velký zájem se nám podařilo otevřít plavací skupinku pro začátečníky na malém bazénu - zde se jedná pouze o plavací část.

V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek. Sourozenec účastnící se také kurzu plavání platí o třetinu menší kurzovné. Pokud zameškáte svoji lekci a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit CD s fotkami. Využíváme též služeb profesionálům, a to Karla Fialu  na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na DVD. 

Plavecký bazén

V Havlíčkově Brodě plaveme v plaveckém bazénu s dětmi od 6 měsíců do 11 let v areálu Kotlina, a to ve slané vodě, která je vhodná i pro ekzematiky, a velice příznivě působí na pokožku dětí i dospělých. Děti od půl do jednoho roku plavou na malém bazénku o teplotě 30°C, ostatní plavou ve dvou skupinkách na velkém bazéně o teplotě 29°C.

Plavačky

Vedoucí:  Mgr. Magda Řehořová

Míša Kopicová,  Zuzka Nová, Dája Šiknerová. U stolečku na vás čeká Míša - Fia Fialová. 

Magda Řehořová

Magda Řehořová

Vedoucí centra

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Mgr. Magda Řehořová

777 013 359
Žizkov II 1265, 58001 Havlíčkův Brod
IČO 715 70 667
vedena v živnostenském rejstříku Havlíčkův Brod

havlbrod@plavacek-deti.cz

fb-long