JIHLAVA

AKTUÁLNĚ 

Jarní kurz plavání pro děti od 6ti měsíců do 12ti let začíná 8.4.2018, má 10 lekcí a končí 10.6.2018 .

 

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Jarní kurz plavání Jihlava

TermínVěkČasCenaLekcí
08. 04. 2018 - 10. 06. 20186 měsíců-12 letneděle 8.30-9.00 hodin230010

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky psychomotorického vývoje (více)
  • kurz létání dětí  (více) 
  • poradna zdravého životního stylu  (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec účastnící se také kurzu plavání platí  50 % z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecký bazén

Plavaveme v bazénu při ZŠ Demlova Jihlava.

Pár informací ke vstupu do bazénu: všechny děti musí mít plavečky a rodiče koupací čepice, které zabrání znečišťování vody v bazénu. Plavečky i koupací čepice je možno zakoupit přímo u nás na bazénu! 

Plavačky

 

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Magda Řehořová

777 013 359