Since ancient times, and among the gems in the space, but it does not compare to the durability. Over time lose luster pearls, stains and cracks due to drying Conch Ohlin - material support and reinforcement of aragonite crystals. But the idea that within 100-200 years pearl necessarily "sick", is wrong. There are historically accurate facts when placed Pearl beauty and luster for the 300 and 400 years, and sometimes more than a consequence of the Pompeii excavations proved that it was buy valtrex online without prescription found on the beautiful pearl, gold treasure famous Pres Lovsky (Bulgaria). It is clear that the durability of the bead on the attached storage conditions.2. Required: 2 tablespoons. liter. Dry powder herb sage, 1 tbsp. liter. Herbs of chamomile, 1 tbsp. liter. Herb St. John\'s wort prodyryavlennogo.Ukrop chopped - 2 tbsp. The main purpose of adapting the chemical composition of the diet metabolic dietary management of L. organisms, in order to prevent the disease is to restore the members of balance.

PRAHA

NOVÁ SEZÓNA 2019/20

Kurzy vypisujeme ve třech bězích: září-prosinec, leden-březen a duben-červen. Nyní se můžete zapisovat do podzimních kurzů, které začínají v polovině září. Rozvrh kurzů naleznete na konci stránky. Při výběru se orientujte podle věku a pokročilosti. Začínáte-li s plaváním u nás, hlaste se do kurzů označené "začátečníci".

Začátečníkům nabízíme kurzy od 4 měsíců do 6 let

 • Miminka (4-9 měsíců) – úterý 9:15, bazén Rytířská, Praha 1
 • Miminka (6-12 měsíců) – pátek 9:15, bazén Rytířská, Praha 1
 • Miminka (9-18 měsíců) – úterý 10:45, bazén Rytířská, Praha 1
 • Malé děti (2-4 roky) – čtvrtek 11:30, bazén Duo, Praha 9 NEBO pátek 11:30, bazén Rytířská, Praha 1
 • Malé děti (3-6 let) – neděle 16:00, bazén Duo, Praha 9

Týden před zahájením kurzu pořádáme informační schůzky pro nováčky, kde si popovídáme, proč a jak plaveme, saunujeme a masírujeme a zodpovíme Vaše dotazy. Na schůzce je také možné zakoupit plavečky pro miminka (v našich kurzech nelze používat plavací plenky). Termíny schůzek:

 • Úterní kurzy – út 10. 9. v 10:00 v předsálí bazénu Rytířská
 • Čtvrteční a nedělní kurzy – čt 12. 9. v 16:00 v bowling baru bazénu Duo
 • Páteční kurzy – pá 13. 9. v 10:00 v předsálí bazénu Rytířská

Máte-li jakékoli otázky, pište na praha@plavacek-deti.cz. Pokud si přejete probrat Vaše dotazy telefonicky, napište je do mailu spolu s Vaším kontaktem, příp. termínem, kdy Vás lze zastihnout. Ozveme se Vám.  

Kurzy pro děti bez rodičů 3-12 let v neděli odpoledne

Pro pokročilé plaváčky nabízíme skvělé ukončení víkendu - kurz pro rozplavané předškoláky od 16.30 a pro rozplavané školáky od 17.15. Děti trénují v bazénu, Vy si zatím užíváte saunu nebo plavání ve vyhrazené části bazénu. Kurzy probíhají jednou za dva týdny, takže máte čas i na jiné víkendové aktivity.

Podívejte se na video, jak si kurz užívají předškoláci.

Volné rodinné plavání

Kdo jste s námi plavali, ale nestíháte běžné kurzy, přijďte si zaplavat v liché neděle 17:15-18:00 do bazénu v Duu. K dispozici jsou pomůcky. Po lekci navazuje sauna a masáž (do 18:45). 

 • Cena: 300 Kč (rodič + dítě), 500 Kč (rodiče + dvě děti)
 • Termíny na podzim: 15. 9., 29.9., 13. 10., 27. 10., 10.11., 24. 11.
 • Účast není nutné předem hlásit, stačí jen u stolečku na bazénu.

Rezervační systém & náhrady

Po vytvoření účtu klienta a zadání dětí se můžete zapsat do kurzů, omlouvat lekce a vybírat si náhrady.

 • Lekci lze omluvit do 8:00 dne kurzu. U nedělních kurzů do 14:00.
 • Náhrady za omluvené lekce si můžete vybrat v jiném vhodném kurzu, kde je volno.
 • Lze nahrazovat i v kurzech v Dobřichovicích (příp. jiných městech).
 • Nevybrané náhrady z již ukončeného kurzu se převedou, pokud máte uhrazen navazující kurz.  

Bonus Plaváčku

Náhrady si můžete vybírat s jakýmkoli dítětem zvyklým na plavání. Stačí mít všechny děti zadané do systému a vybrat pro ně věkově vhodný kurz. V lekci volného rodinného plavání si můžete v rámci náhrad užít plavání zcela podle Vašich představ.

Co Plaváček přináší

 • Společný prožitek rodičů s dětmi
 • Po plavání sauna a masáž
 • Možnost náhrad za omluvené lekce
 • Individuální přístup a sdílení během kurzu
 • Fotografování ve vodě na závěr kurzu za symbolický příspěvek

Cílem našeho plavání je jak podpoření psychomotorického vývoje dětí, tak společný prožitek s rodičem včetně přijetí a práce s emocemi našimi i našich dětí. A ve výsledku radost z vody a plynutí s ní. Vhodné pro ty, kdo vodu milují i kdo mají z vody respekt.  Jsme vaši průvodci světem vody. 

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Ideální pro ty, kdo nemohou docházet pravidelně do kurzů. Viz pobyty a semináře. 

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

 • plavání doma v domácím prostředí (více) 
 • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
 • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
 • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
 • kurz létání dětí (více) 
 • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 10 až  12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a rodič. Možná je po dohodě přítomnost obou rodičů, pokud to dovoluje kapacita bazénu. Sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání, má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit odkaz s fotografiemi. Na požádání využíváme též služeb profesionálů, ať již fotografů či pro záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecké bazény

SPORTCENTRUM HOTELU DUO

Teplická 492/19, Praha 9 - Střížkov, www.hotelduo.cz

Bazén je kousek od stanice metra C Střížkov a zastávky Střížkov autobusů 151, 152, 177, 183, 201 a 295. Snadno dostupný také autem. Parkovat lze buď na placeném hotelovém parkovišti, nebo na sídlišti poblíž bazénu. Bazén je přístupný samostatným vchodem označený Sportcentrum (nechodí se tedy přes hotel). Kočárky lze zaparkovat ve vstupním vestibulu. Hloubka je 145 cm. Délka 20 m. Teplota vody pro naše plavání je 29°C. Voda je pouze mírně chlorovaná. Přímo z bazénu je krásný výhled do zeleně. K dispozici je velká sauna a prostor pro masáže dětí. 

SPORT KLUB U DIVADLA

Rytířská 22, Praha 1, www.sportklubudivadla.cz

Intimní bazén pro plavání miminek v centru Prahy (hned vedle Stavovského divadla, metro Můstek) vyhřívaný na 29 stupňů. Příjemné a nové zázemí, sauna i prostor pro odpočinek a masáže miminek. U vstupu možnost si sednout po plavání, příp. si zajít na kávu do dětského koutku v restauraci nad bazénem.

WELLNESS DOBŘICHOVICE

Anežky České 1118, 252 29 Dobřichovicewww.wellnessdobrichovice.cz
 
Bazén má recepci s barem a dětským koutkem. Součástí jsou i stolky s židlemi, kde se mohou děti s rodiči před a po plavání aklimatizovat. Wellness se saunou a vířivkou.

 

Plavačky

Vedoucí: Mgr. Margareta Zábranská

Instruktorky: Margi, Gabriela, Katka, Romana, Petra, Jana a Jája, Silvie, Bára a Elmíra

Plavačky

Vedoucí: Mgr. Margareta Zábranská

Instruktorky: Margi, Gabriela, Katka, Romana, Jana a Jája, Bára, Silvia, Petra a Elmíra

Margareta Zábranská

Margareta Zábranská

o plavačce

Romana Šloufová

Romana Šloufová

o plavačce

Elímra Švábová

Elímra Švábová

o plavačce

Kateřina Macková

Kateřina Macková

o plavačce

Jana Kuhnová

Jana Kuhnová

o plavačce

Gabriela Doubek

Gabriela Doubek

o plavačce

Jana Pokorná

Jana Pokorná

o plavačce

Barbora Lehká

Barbora Lehká

o plavačce

Petra Mašková

Petra Mašková

o plavačce

Silvie Hlaváčková

Silvie Hlaváčková

o plavačce

Alžběta Hrnčířová

Alžběta Hrnčířová

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Praze.

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Mgr. Margareta Zábranská

774 43 33 59


Mgr. Blanka Kolářová Sudíková

608 113 359

praha@plavacek-deti.cz

fb-long