Since ancient times, and among the gems in the space, but it does not compare to the durability. Over time lose luster pearls, stains and cracks due to drying Conch Ohlin - material support and reinforcement of aragonite crystals. But the idea that within 100-200 years pearl necessarily "sick", is wrong. There are historically accurate facts when placed Pearl beauty and luster for the 300 and 400 years, and sometimes more than a consequence of the Pompeii excavations proved that it was buy valtrex online without prescription found on the beautiful pearl, gold treasure famous Pres Lovsky (Bulgaria). It is clear that the durability of the bead on the attached storage conditions.2. Required: 2 tablespoons. liter. Dry powder herb sage, 1 tbsp. liter. Herbs of chamomile, 1 tbsp. liter. Herb St. John\'s wort prodyryavlennogo.Ukrop chopped - 2 tbsp. The main purpose of adapting the chemical composition of the diet metabolic dietary management of L. organisms, in order to prevent the disease is to restore the members of balance.

PRAHA

AKTUÁLNĚ 

ZÁPISY DO JARNÍCH KURZŮ zahájeny.

Přihlaste se níže v přehledu kurzů. Nabízíme:

 • nové kurzy pro miminka od 6 měsíců v úterý a v pátek (bazén Rytířská)
 • pokračovací kurzy pro miminka v úterý (bazén Rytířská) a pro malé děti 1-4 roky ve čtvrtek (bazén Duo)
 • volné rodinné plavání pro stálé klienty ve čtvrtek od 11:30 (bazén Duo)

NOVINKA: rezervační systém

 • Vytvořte si účet klienta a zadejte děti, se kterými chcete plavat. Poté se můžete zapsat do kurzů.
 • V případě nepřítomnosti se v systému můžete omluvit z lekce či si vybrat náhradu. Omlouvat se lze do 8:00 dne kurzu. Až tři náhrady lze převést, pokud uhradíte navazující kurz. 

Informační schůzka

 • Pro rodiče začínajících miminek: úterý 27. 3. v 9:00 bazén Rytířská
 • Pro rodiče začínajících dětí nad 1 rok: čtvrtek 29.3. v 10:00 bazén Duo

CO SE HODÍ VĚDĚT

Cílem našeho plavání je jak podpoření psychomotorického vývoje dětí, tak společný prožitek s rodičem včetně přijetí a práce s emocemi našimi i našich dětí. A ve výsledku radost z vody a plynutí s ní. Vhodné pro ty, co vodu milují i co mají z vody respekt.  Jsme vaši průvodci světem vody. 

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Ideální pro ty, kdo nemohou docházet pravidelně do kurzů. Viz pobyty a semináře. 

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

 • plavání doma v domácím prostředí (více) 
 • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
 • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
 • přednášky psychomotorického vývoje dětí  (více)
 • kurz létání dětí (více) 
 • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 10 až  12 lekcí. Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče (v případě miminkovského bazénu jeden rodič), sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec,  účastnící se také kurzu plavání, má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Na požádání využíváme též služeb profesionálů, ať již fotografů či pro záznam vašeho plavání na dvd. 

Plavecké bazény

SPORTCENTRUM HOTELU DUO

Teplická 492/19, Praha 9 - Střížkov, www.hotelduo.cz

Bazén je kousek od stanice metra C Střížkov a zastávky Střížkov autobusů 151, 152, 177, 183, 201 a 295. Snadno dostupný také autem. Parkovat lze buď na placeném hotelovém parkovišti, nebo na sídlišti poblíž bazénu. Bazén je přístupný samostatným vchodem označený Sportcentrum (nechodí se tedy přes hotel). Kočárky lze zaparkovat ve vstupním vestibulu. Hloubka je 145 cm. Délka 20 m. Teplota vody pro naše plavání je 29°C. Voda je pouze mírně chlorovaná. Přímo z bazénu je krásný výhled do zeleně. K dispozici je velká sauna a prostor pro masáže dětí. 

SPORT KLUB U DIVADLA

Rytířská 22, Praha 1, www.sportklubudivadla.cz

Intimní bazén pro plavání miminek v centru Prahy (hned vedle Stavovského divadla, metro Můstek) vyhřívaný na 29 stupňů. Příjemné a nové zázemí, sauna i prostor pro odpočinek a masáže miminek. U vstupu možnost si sednout po plavání, příp. si zajít na kávu do dětského koutku v restauraci nad bazénem.

WELLNESS DOBŘICHOVICE

Anežky České 1118, 252 29 Dobřichovicewww.wellnessdobrichovice.cz
 
Bazén má recepci s barem a dětským koutkem. Součástí jsou i stolky s židlemi, kde se mohou děti s rodiči před a po plavání aklimatizovat. Wellness se saunou a vířivkou.

 

Plavačky

Vedoucí: Mgr. Margareta Zábranská

Instruktorky: Margi, Alžběta, Gabriela, Katka, Elmíra, Romana a Martina

Plavačky

Vedoucí: Mgr. Margareta Zábranská

Instruktorky: Margi, Alžběta, Gabriela, Katka, Elmíra, Romana a Martina

Margareta Zábranská

Margareta Zábranská

o plavačce

Romana Šloufová

Romana Šloufová

o plavačce
Elímra Švábová

Elímra Švábová

o plavačce
Kateřina Macková

Kateřina Macková

o plavačce

Jana Kuhnová

Jana Kuhnová

o plavačce

Gabriela Doubek

Gabriela Doubek

o plavačce
Jana Pokorná

Jana Pokorná

o plavačce

Barbora Lehká

Barbora Lehká

o plavačce
Petra Mašková

Petra Mašková

o plavačce
Sylvie Hlaváčková

Sylvie Hlaváčková

o plavačce

Alžběta Hrnčířová

Alžběta Hrnčířová

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem v Praze.

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Mgr. Margareta Zábranská

774 43 33 59


Mgr. Blanka Kolářová Sudíková

608 113 359

praha@plavacek-deti.cz

fb-long