Heat, stones serves to produce a protective layer of sand, and the camera.Recipe 10 zoster and eczema - a disease of the upper layers of the skin by the penetration of the skin infection. To get rid of it, if you observe the purity and used in various ointments as multi-vitamins, especially vitamin A, E, K, C, deystviya.1.3 anti-inflammatory. Chemical sostavPomimo above, scientists have developed several versions of hypoallergenic diets. Sometimes one is excluded raises concerns produkt.b) every 4 levothyroxine online no prescription rxforfamily pharmacy days diagnostic problem is that many allergy tests show a negative result because the immunoglobulins are not coming confrontation with antigens. Detects the presence of the disease is only possible on the experience of repeated contact with allergenom.2.1. Skin treatment and infectious zabolevaniySchitaetsya that the tool improves performance and allows to maintain a younger and vitality. Prescription 5 A preparation method and application. Means lemon Thin skin grater port press juice mixture with alcohol tincture of the wort., Then lift your left knee and hold his left rukoy.Kak a baker in his forties he came complaining of pain in his left leg, which comes with your thumb. I was afraid of the upcoming surgery, even more than pain. After several sessions are normal sensations returned and regained control and lower back muscles of the torso to the left. The pain disappeared first, then back. Ultimately, the disc is not broken, but only slightly protrudes from the involuntary contraction of the muscles of the disulfiram buy online no prescription uk ameliapharm back. After restoration of the control condition of the muscles it normalnym.Nachnite again became breathing slowly, lifting the lower back; then exhale, holding the bottom back on the floor. V. muscle movement back and answer this tutorial will help you understand that to be successful, exercises should be performed continuously and steadily. You have made a breakthrough in your body, learn how, first released muscles in the center of gravity, you get to release the hips, legs and stupney.Toksikoz and pathology beremennosti.Obratite attention to the

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

AKTUÁLNĚ 

Milí plaváčci,

po prázdninách začínáme nový podzimní kurz. Vyplouváme 15.9. a končíme 15.12. 2019. V neděli 17.11. máme volno, na bazénu jsou závody. Informační schůzka se bude konat ve středu v 11.9. v 16:30 ve vestibulu Relax. centra. Zde bude možnost zakoupit co je na plavání potřeba, doplatit kurzovné a dozvíte se vše důležitté k lekcím BC plaváček.

Kurz má 13 lekcí, cena za 13 lekcí je 3640Kč, sleva na dalšího sourozence je 40%.

Informační schůzka bude v týdnu před začátkem kurzu, datum zde bude upřesněno ve vestibulu Relaxačního centra ve Žďáru nad Sázavou. 

  

Po celý rok se věnujeme i týdenním pobytům pro rodiny s dětmi již od 2 měsíců, kde je plavání velmi intenzivní. Viz pobyty a semináře.

Podzimní kurz začně 15.9. a bude mít 13 lekcí. Přihlásit se budet moci od 15. července.

 

Jste u náš již registrovaní? Přihlašte se

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • přednášky psychomotorického vývoje (více)
  • kurz létání dětí (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Kurz má 12 až  15 lekcí . Lekce obsahuje  plavání, saunu a masáže dětí a trvá 1,5 hodiny. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec, účastnící se také kurzu plavání, má slevu z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Richarda Gardla na záznam vašeho plavání na dvd. 

Relaxační centrum Žďár n.S

Plavání bude probíhat ve cvičném, zábavném a plaveckém bazénu Relaxačního centra. Cvičný bazén je hluboký 50 cm, zábavný 120 cm, plavecký 140-147 cm. Teplota vody je 30,5°C ve cvičném a zábavném, plavecký bazén má teplotu vody 27,5 °C. Atrakce budu v průběhu plavání mimo provoz.
Po plavání je možno využít saunu velkou a malou, které jsou nahřáty na 90°C, ochlazovací bazének, sprchy a relaxační místnost, kde budou probíhat baby masáže.

Plavačky

Vedoucí: Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

o plavačce

Jana Halouzková

Jana Halouzková

Alena Kozderková

Alena Kozderková

Jana Poslušná

Jana Poslušná

Barbora Prokšová

Barbora Prokšová

o plavačce

Klára Stará

Klára Stará

o plavačce

Leona Kotlářová

Leona Kotlářová

o plavačce

Zuzana Mikocziová

Zuzana Mikocziová

Narodila jsem se ve vodním znamení: možná i proto je odjakživa voda mojí velkou láskou. Díky mým dětem a plavání s nimi dostala úplně nový rozměr... I přes náročné začátky mohu říci, že to stojí za to. Jsem nesmírně pyšná a nadšená, když vidím pokroky malých plaváčků v průběhu kurzu.

Jan Hutta

Jan Hutta

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Kontakt

Petra Dvořáková

774 113 359

zdar@plavacek-deti.cz

fb-long