ZNOJMO

AKTUÁLNĚ 

 

V pátek 17. listopadu NEPLAVEME - je Státní svátek. 

Poslední 3 volná místa pro miminka 6-8 měsíců do Zimní kurzu (leden - březen 2018). Přihláška níže.

Informace pro všechny NOVÉ plaváčky, kteří s námi ještě neplavali, čtěte pozorně ZDE.

Každé úterý  od 15 hodin probíhá Volné plavání miminek do 1 roku a těhotných žen, cena za dospělou osobu 100,- Kč na hodinu, děti zdarma. Dítě smí doprovázet na volné plavání pouze DVĚ dospělé osoby. Z důvodu zajištění klidného, bezpečného a diskrétního prostředí není dovoleno ve vodě fotit, ani natáčet. Pro tyto potřeby využijte časy veřejného plavání.

Pozorně čtěte Pokyny pro rezervaci  místa na volné plavání pro děti do jednoho roku:

  • přímá rezervace místa - provede rodič dítěte osobně na bazénu na další úterý do připravené tabulky (vlastní rukou zapíše dítě do předtištěné tabulky)
  • nepřímá rezervace místa - je možná formou SMS na tel: 777 093 054, kde uvedete celé jméno dítěte, celé datum narození dítěte a info, že máte zájem o volné plavání - datum.  Zda je, či není volné místo pro vaše dítě vám sdělíme formou sms.

Děkujeme, že respektujete naše pravidla a těšíme se na vás ve vodě.

 

 

NÁHRADNÍCI - Miminka a děti do 3 let

TermínVěkČasCenaLekcí
08. 01. 2018 - 25. 03. 20186 měsíců - 3 rokyPo-Pá 8:00-10:00230010

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz předporodní přípravy ve vodě (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Video Baby club Plaváček Znojmo - srdečně zveme, video právě pro vás.

Kurzy plavání

Během roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní. Do Jarního kurzu je možné se vždy přihlásit od 1. února 2017, do podzimního kurzu je možné se přihlásit od 1. června 2017 a do Zimního kurzu je možné se přihlásit od 1. listopadu 2017. Kurz Jarní a Podzimní má 12 lekcí, kurz Zimní má lekcí 10.

Každá lekce obsahuje plavání pod vedením instruktorky (děti půl roku až 3 roky plavou 30 minut, děti 3-7 let plavou 45 minut), saunu a masáže dětí.

Cena za lekci je 230,- Kč a je nutné zaplatit nevratnou zálohu 1500,- Kč a do 4. lekce doplatit zbytek ceny kurzu. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec účastnící se také kurzu plavání platí  50 % z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku a pak zakoupit cd s fotkami. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Lenky Vorlíčkové, která zajišťuje podvodní video. 

Plavecký bazén

BAZÉN ZŠ PŘÍMĚTICE

Bazén, ve kterém plaveme, je součástí Základní školy Prokopa Diviše ve Znojmě Příměticích. Velikost bazénu 6 x 12,5 m, hloubka od 0,8 do 1,4 m a teplota je 29°C.  Slaná voda nedráždí oči a umožňuje příjemné potápění, je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

Plavačky

Vedoucí: Majka Krčová

Gabriela Hradecká, Veronika Čapková, Monika Hrušková, Jana Slováková a Stanislav Krč. Spolupracujeme také s dětskou fyzioterapeutkou Leonou Rozsypalovou.

Majka Krčová

Majka Krčová

o plavačce
Monika Hrušková

Monika Hrušková

o plavačce
Gabriela Hradecká

Gabriela Hradecká

o plavačce
Stanislav Krč

Stanislav Krč

Veronika Čapková

Veronika Čapková

o plavačce

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem ve Znojmě.

Kurzy předporodní přípravy ve vodě

Probíhají každé úterý od 15 hodin v našem slaném bazénu při ZŠ Přímětice. Věra Burianová je porodní asistentka. Více  na www.tehobic.cz

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Pomáháme

- Na jaře roku 2012 uspořádal BC Plaváček Znojmo, Helen Doron a RC Maceška 2.charitativní DÁMSKÝ bazárek, z kterého se vytěžilo 3898,- Kč. Za peníze se nakoupili rehabilitační pomůcky pro děti do Kojeneckého ústavu ve Znojmě. DĚKUJEME! - Koncem roku 2011 uspořádal BC Plaváček Znojmo, Helen Doron a RC Maceška pod záštitou Oblastní CHARITY Znojmo 1.charitativní BAZÁREK, z kterého se vytěžilo 8787,- Kč. Co se za peníze Matkám v tísni ve Znojmě pořídilo a kam jsme darovali zbytek dětského oblečení se dozvíte tady.

Kontakt

Mgr. Marie Krčová

777 093 054

znojmo@plavacek-deti.cz

fb-long