water is used outdoors boiled in the form of creams, skin inflammation, eczema, and also for rinsing the mouth and throat. H x and y p o n. 1. During the formation of the mother\'s breast abscess is supplied to the patient\'s pain is to reduce within a screen cream of the following composition: The leaves of mugwort God structure (107) - 20.0 g leaves and calendula - and 30.0 g of flower leaves of wild cabbage (122 N) - 20.0 lumigan australia g (Hyoscyamus toxic to plants - alkaloids). A mixture of these same books, add the port and 70.0 g 70.0 g of salt and lard in England again; The mixture was transferred to a glass jar and heated at a low temperature for 15 minutes, the stress in a jar and sealed. At the same time, instead of drinking tea is napar Marigold three cups a day.The number of white blood cells (4109 / L), is lower than usual, leukopenia, Pap.., At this level, a greater emphasis on offensive and defensive actions" social hierarchy "and ensure the connection with the environment. At this level of and little overt emotion. for example, anxiety causes the animal to leave, tantrum mobility, sexual impulses led him to mate. at the same time, transform pain in both feet, knees then moved outward simultaneously. This assumes, making the state "twisted legs." expand beyond your legs, put both feet, knees pulling in together. do the exercise 10 read here ameliapharm times. AA Movement flow back muscle reflexes stressaSeychas control to close their eyes and make his right hand on the left shoulder. Slowly turn back five times. in the fifth round at the pace and open your eyes to see if it was possibil and perform a greater distance than before. Water "Marcial" successfully healed Peter I, not once came to power in the twenties of the eighteenth century. Especially they were set up for people who receive royal palaces.

ZNOJMO

Kurzy plavání

Kurzy plavání v teplém, slaném bazénu při ZŠ Přímětice Znojmo jsou určeny pro děti od 6 měsíců do 15 let.

Informace pro všechny NOVÉ plaváčky, kteří s námi ještě neplavali, čtěte pozorně ZDE.

Během kalendářního roku nabízíme tři kurzy plavání - jarní, podzimní a zimní.

Podzimní kurz (září - listopad 2018) probíhá od neděle 16.9.2018 a má 12 lekcí. 

Do Zimního kurzu (leden - březen 2019) je možné se přihlásit od 1. listopadu 2018 na této stránce níže, přihlášky budou spuštěny 1. listopadu 2018.

Do jarního kurzu je možné se přihlásit od 1. února 2019 a do Podzimního kurzu je možné se přihlásit od 1. června 2019. Kurz Jarní a Podzimní má 12 lekcí, kurz Zimní má lekcí 10.

 

Každá lekce obsahuje plavání pod vedením instruktorky (děti 6 měsíců až 3 roky plavou 30 minut, děti 3-7 let plavou 45 minut), saunu a masáže dětí.

Cena za 1 lekci je 230,- Kč a je nutné zaplatit nevratnou zálohu 1500,- Kč a do 4. lekce doplatit zbytek ceny kurzu. V ceně kurzu je dítě a oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Děti jsou rozdělené podle věku do skupinek. Sourozenec účastnící se také kurzu plavání platí  50 % z ceny kurzu. Pokud zameškáte svoji lekci  a omluvíte se z ní, můžete využít během stávajícího kurzu náhradní termín plavání. 

Během kurzu máte možnost nechat se vyfotit instruktorkami Plaváčku. Využíváme též služeb profesionálů a to Karla Fialu na podvodní fotografie a Lenky Vorlíčkové, která zajišťuje podvodní video. 

AKTUÁLNĚ 

V pátek 28.9. 2018 probíhají lekce plavání dle rozvrhu.

Krásný podzim přejeme, tým plavaček baby clubu Znojmo.

Podzim 2018 - NÁHRADNÍCI

TermínVěkČasCenaLekcíObsazeno
16. 09. 2018 - 11. 12. 20186 měsíců - 3 rokyPO - PÁ 8-10 hod276012

Podzim 2018 - výcviky starších dětí

TermínVěkČasCenaLekcíObsazeno
16. 09. 2018 - 11. 12. 20183 roky - 10 letÚT, ST, ČT, NE v odpoledních hodinách276012

Volné plavání miminek do 1 roku a těhotných žen

První podzimní volné plavání proběhne v úterý 18. září 2018 od 15 hodin.

Každé úterý  15 - 16 hod probíhá Volné plavání miminek do 1 rokutěhotných žen, cena za dospělou osobu 100,- Kč na hodinu, děti zdarma. Dítě smí doprovázet na volné plavání pouze DVĚ dospělé osoby. Z důvodu zajištění klidného, bezpečného a diskrétního prostředí není dovoleno ve vodě fotit, ani natáčet. Pro tyto potřeby využijte časy veřejného plavání.

Pozorně čtěte Pokyny pro rezervaci  místa na úterní VOLNÉ PLAVÁNÍ pro děti do jednoho roku:

  • přímá rezervace místa - provede rodič dítěte osobně na bazénu na další úterý do připravené tabulky (vlastní rukou zapíše dítě do předtištěné tabulky)
  • nepřímá rezervace místa - je možná formou SMS na tel: 777 093 054, kde uvedete celé jméno dítěte, celé datum narození dítěte a info, že máte zájem o volné plavání - datum.  Zda je, či není volné místo pro vaše dítě vám sdělíme formou sms.

Děkujeme, že respektujete naše pravidla a těšíme se na vás ve vodě.

Co nabízíme

  • plavání doma v domácím prostředí (více) 
  • plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců do 3 let (více) 
  • plavecký výcvik pro děti od 3 do 10 let (více)
  • plavecký výcvik pro mateřské školy (více)
  • kurz předporodní přípravy ve vodě (více) 
  • prožitkové plavání pro dospělé (více) 

Plavačky

Vedoucí:  Mgr. Marie Krčová

Ve vodě se na vás těší: Marie Krčová, Gabriela Hradecká, Veronika Čapková, Monika Hrušková, Jana Slováková, Alexandra Neradová, Lucie Carvalho Almeida, Kristína Šimegová a Stanislav Krč. U stolečku na suchu se potkáte se Zdeňkou Řezaninovou.

Majka Krčová

Majka Krčová

o plavačce

Monika Hrušková

Monika Hrušková

o plavačce

Gabriela Hradecká

Gabriela Hradecká

o plavačce

Stanislav Krč

Stanislav Krč

Veronika Čapková

Veronika Čapková

o plavačce

Jana Slováková

Jana Slováková

Alexandra Neradová

Alexandra Neradová

Lucie Carvalho Almeida

Lucie Carvalho Almeida

Plavecký bazén

BAZÉN ZŠ PŘÍMĚTICE

Bazén, ve kterém plaveme, je součástí Základní školy Prokopa Diviše ve Znojmě Příměticích. Velikost bazénu 6 x 12,5 m, hloubka od 0,8 do 1,4 m a teplota je 29°C.  Slaná voda nedráždí oči a umožňuje příjemné potápění, je vhodná i pro ty z vás, kteří mají různé kožní problémy a atopické ekzémy.

Kontakt

Mgr. Marie Krčová

777 093 054

znojmo@plavacek-deti.cz

fb-long

Dárkový poukaz v prodeji

Chcete darovat opravdu funkční dárek? narodilo se u vás v rodině či v okruhu známých miminko, a nevíte, čím je obdarovat? nabízíme Dárkový poukaz baby clubu Plaváček. Zakoupit jej můžete u nás na bazénu, výši ceny si určíte sami.

Historie

Podívejte se, jak šel čas s Plaváčkem ve Znojmě.

Pomáháme

- Na jaře roku 2012 uspořádal BC Plaváček Znojmo, Helen Doron a RC Maceška 2.charitativní DÁMSKÝ bazárek, z kterého se vytěžilo 3898,- Kč. Za peníze se nakoupili rehabilitační pomůcky pro děti do Kojeneckého ústavu ve Znojmě. DĚKUJEME! - Koncem roku 2011 uspořádal BC Plaváček Znojmo, Helen Doron a RC Maceška pod záštitou Oblastní CHARITY Znojmo 1.charitativní BAZÁREK, z kterého se vytěžilo 8787,- Kč. Co se za peníze Matkám v tísni ve Znojmě pořídilo a kam jsme darovali zbytek dětského oblečení se dozvíte tady.