intoxication alcohol).VIOLA TRIKOLORUM (3 single purple) - between the deeper layers (cracking) and chronic diseases of the skin lesion. - 2.5 times, a day less than three doses a year: in addition to the good results, it enables the use of homeopathy bifidobakterin, bifekola and other facilities such as (laktobakterina no). Older children - three times in two weeks five doses a day. You If you want to stay in the children it is not very heavy, which begins with imitrex online without prescription a simple, effective terms no less as such medical kefir "Narain" is, (you will not be able to give to the children of the 3-day-old). However, we are confused, maybe, I think that should be enough to scare you. I, glomerular nephritis, does not tell you what to easily treatment. Traditional 80% of the recovery rate in the sentence, in patients with glomerular nephritis appears to one year. However, the recovery - as well as the disappearance of acute symptoms.

POBYTY

Od roku 1999 pro vás připravujeme rodinné pobyty a s plaváním a bohatým programem. 

Program pobytu  je určen dětem od 2 měsíců do 15ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy.  Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s „létáním miminek“, povídání o psychomotorickém vývoji dětí,  seznámení s přírodní aroma kosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče a besedy na zajímavá témata. 

Naše pobyty mají ráz semináře. Můžete se aktivně účastnit programu,  podílet se na celkové atmosféře a zpracovat si tak svá osobní témata a zároveň toto vše prožívat se svojí rodinou. Tímto procesem vás bude provázet  Blanka Kolářová Sudíková a tým instruktorek a lektorek.  S Blankou  si můžete domluvit i individuální terapii  Dýchej a Žij  a díky speciálním technikám ve vodě i na suchu se můžete "znovuzrodit" .

Naším velkým přáním je vaše spokojenost. Aby tomu tak bylo, je na pobytu vždy přítomná hlídací teta, aby i rodič s více dětmi mohl pobyt absolvovat. 

Jak se k nám přihlásit?

Vyberte si termín pobytu a vyplňte přihlášku ZDE a  zaplaťte  zálohu 1000 Kč na účet 2918097001/5500  a místo na pobytu je  vaše. Pošleme  vám potvrzení vaší rezervace a čtrnáct dní před nástupem na pobyt i podrobnější instrukce.  

Nejsme cestovní kanceláří a tak ubytování a stravu platíte při příjezdu majiteli penzionu a nebo na recepci hotelu. 

Celý Plaváček pojí velká láska a respekt k vodě a během společně strávené doby budeme mít dost času předat tuto naši zkušenost  vám a vašim dětem. Také vodou léčíme bolesti těla i duše a díky bohaté praxi vám umíme být pomocníkem při emočně těžkých chvílích, tzn. při nemoci děťátka, při problémech ve výchově, atd. Umíme se ale také s vámi radovat a objevovat ještě neobjevené. 

Pobyty a semináře

Termíny