V prostorách Plaváčku Praha na Slunečním Vršku v Praze 15 - Hostivaři nabízíme k pronájmu prostory bazénu, herny, slunečného sálu a terapeutické místnosti k pravidelným i jednorázovým akcím, jako jsou oslavy, teambuildingy, aj.

Sál

Sál je ideální pro pořádání pravidelných pohybových lekcí pro děti i dospělé, workshopů nebo víkendových seminářů. Firemní a soukromé oslavy i narozeninové párty.

Sál je krásný, zrcadlový a slunečný o výměře přes 100 m2. 

Herna

Herna je určena pro všechny věkové kategorie, zejména pro děti 1-10 let. Pro malé děti jsou tu připraveny dřevěné hračky, logické hry a vkládačky, vláčky, bazének s balónky. Herna disponuje kočárky, vozíky, kuchyňkou. Pro větší děti je tu houpací síť, puzzle, TRX, odpočinkové vaky. A plánujeme montáž lezecké stěny a kruhů.

Pro rodiče je k dipozici gauč k relaxaci.

Bazén

Bazén má atypický tvar rámcového rozměru 13 x 10 metrů. Jeho hlouba je po celé délce 130 cm. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 29 - 30 °C. Po domluvě je možné nahřát bazén i na vyší teplotu. Bazén disponuje vířivou masážní lavici a chrličem vody.

Při pronájmu jsou vám k dipozici veškeré plavecké pomůcky - žížaly, pontony, desky, balónky, potápníci, atd.
K bazénu je možné si pronajmout finskou saunu, která je vyhřátá na 90 - 95 °C. U sauny je pro ochlazení ledová sprcha.

Bazén má klasické zázemí, jako jsou rozdělené dámské a pánské šatny, sprchy s toaletou.

Terapeutická místnost

Terapeutická místnost nabízí prostor pro terapie, masáže, posezení. Je umístěna v suterénu budovy a díky tomu nabízí naprosté ticho, dokonalé pro relaxaci. K dispozici je masážní lehátko a 2 křesílka se stolečkem.

Cena

Cena pronájmu BAZÉNU, HERNY a SÁLU se odvíjí od termínu, frekvence a dalších specifických požadavků. Orientační představu o možných časech pronájmu získáte v našem rozvrhu kurzů. Máte-li zájem, kontaktujte nás se svými požadavky na praha@plavacek-deti.cz  nebo na 774 433 359.